Sveicam vārda dienā: Ineta, Inta, Intra
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

Uzrādās 1-12 no 29 precēm
Skatīt vienlaicīgi:
Kumode A2 kolekcija ETA
185.00 EUR
Kumode A3 kolekcija ETA
195.00 EUR
Kumode A4 kolekcija ETA
250.00 EUR
Kumode A5 kolekcija ETA
263.00 EUR
Kumode A6 kolekcija ETA
305.00 EUR
Kumode B2 kolekcija ETA
188.00 EUR
Kumode B3 kolekcija ETA
229.00 EUR
Kumode B4 kolekcija ETA
268.00 EUR
Kumode B5 kolekcija ETA
305.00 EUR
Kumode B6 kolekcija ETA
346.00 EUR
Kumode C2 kolekcija ETA
219.00 EUR
Kumode C3 kolekcija ETA
263.00 EUR

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu
Kumode ir tradicionāla mēbele, bez kuras grūti iedomāties savu ikdienu. Kumodes praktisko lietderību novērtēs ikviens, jo tajā ērti glabāt visu – sākot no apģērba un apaviem līdz dažādiem sīkumiem. Kumodes mājoklī var būt vairākas – guļamistabā veļai, priekšnamā cimdiem, cepurēm un dažādiem sīkumiem, viesistabas kumodē var nolikt svētku reizēs izmantojamo galda servīzi. 
 
Vēstures dati liecina, ka pirmo reizi kumodes izgatavotas Itālijā 17.gs. un par ideju kalpojis koferis, kas aprīkots ar atvilktnēm. Drīz vien šo ideju aizguvuši franči, kas papildinājuši jaunizgudroto mēbeli ar savām idejām un tā kumodes pamazām izplatījušās pa visu Eiropu. Sākotnēji kumodes bijušas turīgāko iedzīvotāju priekšrocība – kumodes izgatavotas no eksotiskiem kokmateriāliem ar greznu dizainu un izsmalcinātiem rotājumiem. Mūsdienās kumodes ir racionāls un praktisks interjera priekšmets, taču arī šodien ir iespēja izvēlēties īpaši greznus modeļus, senlaicīga stila modeļus vai pasūtīt individuāli izgatavotu kumodi vienā eksemplārā. Kumodes ir mēbele, ko nereti manto no paaudzes paaudzē, atliek tikai laiku pa laikam veikt tās atjaunošanu. 
 
Kumodes raksturīgākā īpašība ir viena virs otras izkārtotas atvilktnes. Atkarībā no modeļa kumodes atvilktnes var būt ar dažādu platumu, augstumu un dziļuma. Lielākoties dziļākās un lielākās atvilktnes atrodas kumodes apakšā, bet mazākās atvilktnītes augšpusē. Atvilktņu skaits un izkārtojums varbūt dažāds – vienoti standarti šeit nepastāv.
 
Mūsu uzņēmums OR mēbeles plašā klāstā piedāvā dažādu materiālu un modeļu kumodes. To izgatavošanā izmantoti gan dabīgie kokmateriāli – priede, bērzs vai ozols, kā arī teicamas kvalitātes lamināta. Svarīgākā kumodes sastāvdaļa ir atvilktnes, tāpēc tām jābūt aprīkotām ar izturīgu un labu furnitūru. Atvilktņu darbībai jābūt klusai, viegli atveramai un aizveramai, ko nodrošina atvilktņu mehānisms, kur galvenā sastāvdaļa ir vadotnes. Furnitūras ražotāji piedāvā dažāda veida mehānismus, kas kumodes lietošanu padara vēl ērtāku un funkcionālāku. Viens pieskāriens un atvilktne jau pati aizvērusies. Ja atvilktni izdevies straujāk aizvērt, tā pati „piebremzējas” un klusi aizveras. Atvilktnes konstrukcijā iebūvētas stabili, tās nečīkst, neberzējas, pēc vajadzības tās var vienkārši izņemt. Viena no kumodes dizaina būtiskākajām sastāvdaļām ir atvilktņu rokturi – tiem jābūt ar parocīgu satvērienu un stingriem, taču formas ziņā te ir plašas iespējas. Rokturi var būt vizuāli neuzkrītoši un var kalpot arī par galveno kumodes dizaina akcentu.
 
Jebkura materiāla kumodes pieejamas dažādās krāsās. Piedāvājam pēc jūsu gaumes ietonēt dabīgo kokmateriālu kumodes. Apdarei tiek izmantotas videi draudzīgas krāsas un lakas, kas lietošanas gaitā neizdala kaitīgas vielas, ir antialerģiskas un antibakteriālas. Plašā krāsu gammā piedāvājam izvēlēties kumodes no lamināta. Kā zināms, lamināts ir kokskaidu plātņu materiāls, kas aplīmēts ar sintētiskiem sveķiem piesūcinātu papīru. Lamināta priekšrocības ir lielisks izskats, plaša krāsu gamma un viegla kopšana. Cenas ziņā lamināts ir lētāks par dabīgo koku, tāpēc lamināta kumodes būs laba izvēle, ja meklējat praktiskas un ekonomiskas mēbeles savam mājoklim.
 
Apskatiet un izvēlaties kumodes internetveikalā ormebeles.lv! Nepalaidiet garam lielisku iespēju nopirkt kumodi no dabīga koka!
Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377