Sveicam vārda dienā: Leonīda, Leonīds
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
Latvijā ražotas mēbeles
Latvijā ražotas mēbeles
     

Skatīt vienlaicīgi:
Naktsskapītis SCARLET
275.00 EUR
Naktsskapītis HORIZONT
125.00 EUR
Naktsskapītis LUXOR
149.00 EUR
Naktsskapītis COMFORT
99.00 EUR
Naktsskapītis BELLAGIO
169.00 EUR
Naktsskapītis ART
129.00 EUR

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Naktsskapīši

Naktsskapītis ir ērta un funkcionāla mēbele jebkuras guļamistabas iekārtojumā. 

Mūsu internet veikalā jūs varat iegādāties naktsskapīšus guļamistabai pa tiešo no ražotāja. Šajā sadaļā ir dažādu dizainu naktsskapīši, kas visi sader ar mūsu gultām un ir izgatavoti, izmantojot populārus un modernus materiālus. 

Naktsgaldiņā var ērti uzglabāt dažādus priekšmetus: lampu, viedtālruni, grāmatu, brilles, modinātāju vai glāzi ūdens. Naktsskapītis ienes mājīgumu un komfortu guļamistabas interjerā. Lielākā daļa mūsu naktsskapīšu ir aprīkoti ar atveramām vai izvelkamām glabāšanas atvilktnēm. 
Mūsu katalogā varat atrast dažādas formas, krāsas un izmēra naktsgaldiņus. Tāpat ORmēbeles klāstā ir pieejami naktsskapīši ar stikla virsmu un iebūvētu lādētāju mobilajam tālrunim. 

Naktsgaldiņu ražošanā mēs izmantojam tādus materiālus kā: MDF, skaidu plāksni, eko ādu, audumu, stiklu. Mēs izgatavojam naktsskapīšus klasiskā, skandināvu, minimālisma un mūsdienu stilā. 

Ir svarīgi, lai naktsskapīši un gulta būtu vienā stilā un jūsu guļamistabā radītu harmonisku mēbeļu kombināciju.

Mūsu katalogā jūs atradīsiet dažādus stilīgus un modernus naktsgaldiņus. Piedāvājam iegādāties naktsskapīšus guļamistabai gan atsevišķi, gan arī komplektā ar gultu. 

Drošības kods