Sveicam vārda dienā: Vilhelms, Vilis
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

NAKTSSKAPĪŠI, SKAPJI, KUMODES

Mēbele, no kuras grūti atteikties pat minimālisma cienītājiem. Bez skapja neiztikt. Skapji ir daudz un dažādi un, lai arī mūsdienās bieži tiek dota priekšroka iebūvētajiem skapjiem, arī klasiski, brīvi stāvoši skapji joprojām ir pietiekami pieprasīti. To apliecina arī mūsu klienti, kas savu mājokli iekārto, daudzas mēbeles izvēloties pie mums, uzņēmumā OR mēbeles.

Mūsu piedāvājumā iekļauti vairāku modeļu brīvi stāvošie skapji – no klasikas līdz avangardiskākiem risinājumiem. Izvēloties skapi, vispirms domās aprēķiniet visu to lietu apjomu, ko plānots turēt skapī. Jo vairāk mantu, jo lielāka izmēra skapis jums būs nepieciešams. 

Nākamais solis – skapja izkārtojums. Tradicionāli skapji aprīkoti ar vienu lielāku nodalījumu apģērbu iekarināšanai visā to garumā, vairākiem plauktu nodalījumiem ar maināmiem plauktu augstumiem un atvilktņu bloku. Atkarībā no modeļa skapji var būt arī bez atvilktnēm, tikai ar plauktiem, vai pat atsevišķi skapji paredzēti tikai drēbju iekarināšanai ar nelielu plauktiņu augšējā vai apakšējā daļā. Šādi skapji būs vairāk piemēroti priekšnamiem virsdrēbju glabāšanai. Izmēros augstāki skapji piedāvā iespēju apģērbu pakarināt divos līmeņos, kas ir ērti un pārskatāmi. 

Skapja durvju veids – ne mazāk svarīgs jautājums. Mēs piedāvājam skapjus ar veramām durvīm un tā dēvētos kupejas veida skapjus ar bīdāmām durvīm. Tas ir gaumes jautājums, jo skapja funkcijas tas nemainīs. Vienīgā atšķirība – skapji ar veramām durvīm aizņem nedaudz lielāku telpas platību, jo jāparedz vieta durvju atvēršanai. Skapji tiek piedāvāti ar divām vai trīs durvīm. Daudziem svarīgi, lai durvīs būtu iebūvēts spogulis, kas ļauj sevi aplūkot pilnā augumā. Spoguli var iebūvēt gan veramajās, gan bīdāmajās durvīs. 

Pievērsiet uzmanību skapju furnitūrai – visām detaļām jābūt stingri savienotām, skapja aprīkojumam drošam un stabilam, atvilktnēm jāizvelkas un jāaiztaisās klusi un vienmērīgi, durvīm jāveras (bīdāmajiem modeļiem jāslīd) bez piepūles, aizvērtā pozīcijā durvīm jāturas cieši klāt.

Mūsu piedāvājumā ir skapji no dabīgā koka – priedes, bērza vai ozola masīvkoka. Koka skapji ir stabili, izturīgi un ilgmūžīgi. To apdarē izmantoti videi draudzīgi līdzekļi, kas nesatur kaitīgas vielas. Kvalitatīvs koka skapis būs laba investīcija jūsu mājokļa interjerā. Ekonomiskākiem risinājumiem noderēs skapji no plātņu materiāliem. Tie ir kvalitatīvi, daudzfunkcionāli un cenas ziņā izdevīgi, kas svarīgi, piemēram, jauniem pāriem uzsākot kopdzīvi un iekārtojot dzīvesvietu. 

Jebkura modeļa skapji ir papildu aprīkojami ar dažādām komforta iespējām. Arī brīvi stāvošajos skapjos var ievietot iebūvētajās skapju sistēmās tik iecienītos izvelkamos grozus, skapī var iestiprināt jostu un kaklasaišu turētāju, ielikt papildu drēbju stangas, apavu turētājus u.tml. 

Mūsu piedāvājumā ir arī naktsskapīši. Naktsskapīši ir košs papildinājums jebkurai gultai. Naktsskapīši ir ne tikai skaisti, bet arī ērti, jo uz tiem var novietot naktslampiņu, kafijas krūzi, modinātāju, suvenīrus, nolikt grāmatu, mobilo telefonu un jebkuru citu priekšmetu, ko jūs bieži izmantojat. Naktsskapīši ar atvilktnēm dos jums papildu vietu personīgo mantu glabāšanai. Naktsskapītis ir tāds priekšmets, kas guļamistabas interjeram piešķir mājīgumu un komfortu.

Naktsskapīšus guļamistabai var iegādāties gan atsevišķi, gan komplektā ar gultu. Mūsu veikalā ir plašs naktsskapīšu klāsts. Mūsu sortimentā ir naktsskapīši ar eko ādas, velūra, stikla un koka apdari. Pie mums jūs varat iegādāties naktsskapīšus jebkuram interjeram.

Ja vēlaties nopirkt naktsskapīšus, mēs varam tos piedāvāt par pieņemamām
cenām un ar piegādi.

Izvēlieties savu skapi vai naktsskapīšus mūsu internetveikalā ormebeles.lv.

 

 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377