Sveicam vārda dienā: Doloresa, Aleksandrs
0.00 EUR
Facebook Draugiem.lv YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Latvijā ražotas mēbeles
Latvijā ražotas mēbeles

Technogel spilvens CONTOUR

Tilpums:
Summa:
1.00 EUR
Ražotājs:

Individuāla pasūtījuma forma
Technogel spilvens CONTOUR

Aizvērt formu
Informācija
Līzings

Technogel® - nepārspējams 3D materilās veselīgam miegam. Memory Foam apvienojumā ar Technogel® reaģē uz katru ķermeņa kustību, pielāgojoties ķermeņa īpašībām.

Spilveni Technogel® sniedz lielisku anatomisku atbalstu Jūsu galvas, kakla un muguras ķermeņa daļām, uzturot ķermeni dabiskā pozīcijā.

Lieliska siltumapmaiņa ļauj regulēt ķermeņa temperatūru. Miegs uz spilvena Technogel® sniedz patīkamu vēsuma sajūtu tā lietošanas laikā.

Spilvena aizsargvirsmai piemīt augsta kvalitāte un lieliskas higiēniskas īpašības, pateicoties īpašam antistresa pārklājumam Sanitized®. Iekšējā aizsardzības spilvendrāna ir patīkama uz tausti un viegli mazgājama.

Vai spilvens ir piemērots man?

Anatomisks spilvens ar formas “atmiņu” un speciāli izstrādātu spilvena formu. Atbalsta kaklu, uzlabo miega kvalitāti, pateicoties vēsuma efektam. Piemērots tiem, kuri guļ galvenokārt uz sāniem. Ieteicams tiem, kas cieš no sāpēm kakla, muguras un plecu daļā.

Spilvens Tehnogel atbilst cilvēka ķermena formai un izgatavots no materiāla, kas samazina spiedienu, lai palīdzētu mazināt sāpes miega laikā. Technogel tehnoloģija pazemina ādas temperatūru, uzlabo asins cirkulāciju un mazina sejas pietūkumu.

 

Lasīt vairāk
Technogel spilvens DELUX
157.00
Technogel spilvens ANATOMIC
157.00
    Drošības kods