Sveicam vārda dienā: Maigurs, Mārica, Māris
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     
SEPTEMBRA ATLAIDES IR KLĀT! Spilveni ar atlaidēm līdz pat 80%! Pasūti spilvenu ar pievilcīgu atlaidi mūsu interneta veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, Rīga, kā arī izmanto mūsu īpašo piedāvājumu – bezprocentu līzingu līdz 6 mēnešiem! Akcija ilgs līdz 30.09.2023 *Atlaides neattiecas uz piegādēm, aksesuāriem un papildopcijām.

Spilveni

Skatīt vienlaicīgi:
Memory spilvens MINI
39.00 EUR
Memory spilvens DELUX
59.00 EUR
LATEX spilvens CONTOUR
59.00 EUR
LATEX spilvens DELUXE
59.00 EUR
Memory spilvens CONTOUR
59.00 EUR

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Iespējams, daudziem no mums bērnībā ir bijis savs iemīļotais spilventiņš, uz kura guļot miegs bija vissaldākais. Veselīgs miegs un komfortabla gulēšanas poza ir svarīgi ne tikai pašsajūtai, bet visam cilvēka organismam kopumā. Spilveni šajā ziņā ir ļoti nozīmīgi, un pareiza spilvena izvēle ir priekšnoteikums, lai ar laiku nerastos dažādas ar mugurkaulu saistītas veselības problēmas. 

Svarīgākie nosacījumi spilvena izvēlē:

• Spilveni un to izmērs – spilveni nav paredzēti tikai galvas atbalstam. Lai mugurkauls guļot, ieņemtu pareizu pozu, uz spilvena jābalsta arī kakla daļa. Tiem, kas labprātāk guļ uz sāniem, vēlamāks augstāks spilvens, kas uz muguras – zemāks. Augstāks spilvens nepieciešams arī cilvēkiem ar platākiem pleciem.

• Spilveni un to cietība – tas atkarīgs no cilvēka gulēšanas pozas. Ja vairāk pierasts gulēt uz sāniem, derēs cietāki spilveni, ja uz vēdera – tad mīkstāki. 

• Spilveni un to pildījums – izšķir dabīgo materiālu un sintētisko materiālu pildījumu. Pie dabīgā pildījuma pieder dūnas un spalvas, aitas vilna, zīds un dažāda veida augu izcelsmes materiāli – griķi, jūras zāles, apiņi u.c. Pie sintētiskā pildījuma pieder spilveni, kas pildīti ar sinteponu, poliesteru, Memory Foam putām, lateksu.

• Ortopēdiskie spilveni – atsevišķa spilvenu grupa, kas izstrādāti, domājot par ergonomiju, lai gulēšanas laikā jebkurā pozā kaklam un plecu zonai tiktu sniegts maksimāls komforts.

Inovatīvie spilveni – spilvenu izgatavošanas tehnoloģijas arvien attīstās un salīdzinoši nesen tirgū ienākuši īpaši ortopēdiskie spilveni, kuros ievietoti īpaši, ortopēdiski Micro Pocket atsperu bloki pareizam galvas, kakla un mugurkaula atbalstam. Savienojumā ar putu pildījumu šie spilveni nodrošina gaisa cirkulācijas plūsmu un siltuma apmaiņu pie katras galvas kustības un pareizu galvas, kakla un mugurkaula atbalstu. Šāda tipa spilveni saglabā savu formu visu to lietošanas laiku.

Vēl viena inovācija spilvenu jomā ir Technogel spilveni, kas izveidoti atbilstoši cilvēka ķermeņa formai un, vienmērīgi sadalot svaru, mazina slodzi uz mugurkaulu, notur ķermeni tā dabiskajā pozā un sniedz izcilu komforta sajūtu. Technogel ir moderns gēla materiāls, kas savienojumā Memory Foam putu pildījumu piedāvā unikālu spilvena risinājumu. Papildu tam Technogel spilveni sniedz patīkamu vēsumu, jo gēla slānis labi laiž cauri siltumu, vienmērīgi sadalot karstumu un samazinot ādas temperatūru.

Mūsu internetveikalā ormebeles.lv atradīsiet dažāda veida spilvenus savām vēlmēm un gulēšanas paradumiem.

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377