Sveicam vārda dienā: Sergejs, Svetlana, Lana
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     
RUDENS CENU KRITUMS! Papildu 30% atlaide Latvijā ražotiem matračiem!
Pasūti bērnu vai zīdaiņu matraci ar kodu OR30 mūsu mājas lapā vai veikala klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12 un saņem papildu 30% atlaidi no matrača cenas un piegādi visā Latvijā par 15EUR! Akcija ilgs no 05.09.22 līdz 3.10.22 ieskaitot.

Zīdaiņu matrači

Uzrādās 1-12 no 13 precēm
Skatīt vienlaicīgi:

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Daudzi vecāki interesējas – kuru matraci izvēlēties jaundzimušajam. Jaundzimušajām ir bīstami gulēt uz pārāk mīksta vai pārāk cieta matrača. Pārāk mīksts vai pārāk ciets matracis nemaz neveicina pareizu mazuļa muguras veidošanos. Optimāls matracis, kuru var izvēlēties bērniem līdz gadam ir ciets kokosriekstu matracis. Kokosa matracis ir dabīgs un stingrs. Var arī izvēlēties matraci ar ar kokosšķiedru plākšņu un putu kombināciju. Matracim ir jābūt viendabīgam, elastīgam un samērīgi cietam. Pieļaujamais matrača augstums ir no 3 līdz 5 cm. Un pats par sevi saprotams ir tas ka matracim ir jāatbilst gultiņas izmēram. 
Nepareiza matrača izvēle jaundzimušajam var vēlāk radīt viņam problēmas ar veselību.

Veikals Or mēbeles piedāvā bērnu matračus ar dažādiem pildījumiem: ar putam AiryTex , ar putam Silvertex, ar kokosa šķiedrām, ar kokosšķiedru plākšņu un Airytex putu kombināciju, ar kokosšķiedru plākšņu un jūraszāļu kombināciju, ar kokosšķiedras plākšņu un lateksa kombināciju, ar zirgu astriem.    
Mūsu mājaslapā jūs varat atrast kvalitatīvus un ekoloģiskus matračus jaundzimušajiem.

 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377

"OR mēbeles" Outlet - Brivibas
gatve 363, Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 27 274 755

Internetveikala tālrunis:

(+371) 27 274 754