Sveicam vārda dienā: Menarda, Elma, Elna
0.00 EUR
Facebook Draugiem.lv YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Latvijā ražotas mēbeles
Latvijā ražotas mēbeles
     
Līdz 30.09 mēs nodrošinām bezmaksas matraču piegādi visā Latvijā.
(Visiem matračiem no 199EUR).

Izvelies savu matraci, vēlamo modeli, izmēru, cietību, pasūti to online un mēs sastādīsim rēķinu ar bezmaksas piegādi Latvijā.

Zīdaiņu matrači

Uzrādās 1-12 no 13 precēm
Skatīt vienlaicīgi:

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Daudzi vecāki interesējas – kuru matraci izvēlēties jaundzimušajam. Jaundzimušajām ir bīstami gulēt uz pārāk mīksta vai pārāk cieta matrača. Pārāk mīksts vai pārāk ciets matracis nemaz neveicina pareizu mazuļa muguras veidošanos. Optimāls matracis, kuru var izvēlēties bērniem līdz gadam ir ciets kokosriekstu matracis. Kokosa matracis ir dabīgs un stingrs. Var arī izvēlēties matraci ar ar kokosšķiedru plākšņu un putu kombināciju. Matracim ir jābūt viendabīgam, elastīgam un samērīgi cietam. Pieļaujamais matrača augstums ir no 3 līdz 5 cm. Un pats par sevi saprotams ir tas ka matracim ir jāatbilst gultiņas izmēram. 
Nepareiza matrača izvēle jaundzimušajam var vēlāk radīt viņam problēmas ar veselību.

Veikals Or mēbeles piedāvā bērnu matračus ar dažādiem pildījumiem: ar putam AiryTex , ar putam Silvertex, ar kokosa šķiedrām, ar kokosšķiedru plākšņu un Airytex putu kombināciju, ar kokosšķiedru plākšņu un jūraszāļu kombināciju, ar kokosšķiedras plākšņu un lateksa kombināciju, ar zirgu astriem.    
Mūsu mājaslapā jūs varat atrast kvalitatīvus un ekoloģiskus matračus jaundzimušajiem.

 

Drošības kods