Sveicam vārda dienā: Tīna, Valentīna, Pārsla
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     
JANVĀRA ĶĒRIENS! Papildu 10% atlaide Latvijā ražotiem matračiem!
Pasūti BĒRNU vai ZĪDAIŅU matraci veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, izmanto kodu OR10 un saņem papildu 10% atlaidi no matrača cenas un bezmaksas piegādi visā Latvijā visiem matračiem virs 100EUR, kā arī izmanto mūsu īpašo līzinga piedāvājumu – Pērc tagad, bet sāc maksāt pavasarī. Akcija ilgs līdz 31.01.23.

Zīdaiņu matrači

Skatīt vienlaicīgi:

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Daudzi vecāki interesējas – kuru matraci izvēlēties jaundzimušajam. Jaundzimušajām ir bīstami gulēt uz pārāk mīksta vai pārāk cieta matrača. Pārāk mīksts vai pārāk ciets matracis nemaz neveicina pareizu mazuļa muguras veidošanos. Optimāls matracis, kuru var izvēlēties bērniem līdz gadam ir ciets kokosriekstu matracis. Kokosa matracis ir dabīgs un stingrs. Var arī izvēlēties matraci ar ar kokosšķiedru plākšņu un putu kombināciju. Matracim ir jābūt viendabīgam, elastīgam un samērīgi cietam. Pieļaujamais matrača augstums ir no 3 līdz 5 cm. Un pats par sevi saprotams ir tas ka matracim ir jāatbilst gultiņas izmēram. 
Nepareiza matrača izvēle jaundzimušajam var vēlāk radīt viņam problēmas ar veselību.

Veikals Or mēbeles piedāvā bērnu matračus ar dažādiem pildījumiem: ar putam AiryTex , ar putam Silvertex, ar kokosa šķiedrām, ar kokosšķiedru plākšņu un Airytex putu kombināciju, ar kokosšķiedru plākšņu un jūraszāļu kombināciju, ar kokosšķiedras plākšņu un lateksa kombināciju, ar zirgu astriem.    
Mūsu mājaslapā jūs varat atrast kvalitatīvus un ekoloģiskus matračus jaundzimušajiem.

 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377