Sveicam vārda dienā: Maigurs, Mārica, Māris
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     
SEPTEMBRA ATLAIDES IR KLĀT! Visiem virsmatračiem piešķiram papildu -20% atlaidi! Pasūti virsmatraci veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, Rīga, izmanto kodu OR20 un saņem papildu 20% atlaidi no matrača cenas un bezmaksas piegādi visā Latvijā visiem matračiem virs 100EUR, kā arī izmanto mūsu īpašo piedāvājumu – bezprocentu līzingu līdz 6 mēnešiem! Akcija ilgs līdz 30.09.2023

Virsmatrači

Uzrādās 1-12 no 14 precēm
Skatīt vienlaicīgi:

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Ja vēlaties uzlabot savu guļvietu vai parūpēties, lai gultas matracis kalpotu ilgāk, ieteicams iegādāties virsmatraci. Būtībā virsmatrači ir kā vēl viens matracis jūsu gultai – ne velti nosaukums veidots no diviem vārdiem „virsma” un „matracis”. Virsmatrači arī izmantojami kā ātri ierīkojama guļvieta viesiem, ērti paņemami līdzi ceļojumā ar teltīm, dodoties ciemos uz laukiem, tie piemēroti vingrošanas vai jogas nodarbībām vai kā neliels rotaļu laukums bērniem.

Atkarībā no izmantotā materiāla virsmatrači var kalpot esošā pamatmatrača ortopēdisko īpašību uzlabošanai. Jau jums šķiet, ka esošā guļvieta kļuvusi par mīkstu, taču negribas tērēties un pirkt jaunu matraci, jums vēlamās cietības pakāpes virsmatracis būs ideāls risinājums. Tāpat virsmatrači noder, ja ilgstoši jāārstējas pēc traumām vai operācijām – lielākoties ārsti rekomendē atveseļošanās laikā gulēt uz stingras struktūras matrača. Virsmatrači var kalpot arī kā galvenā gultas matrača aizsargs – ja gultā nejauši izlīs brokastu kafija, nedarbus sastrādās bērni vai mājdzīvnieki, virsmatraci iztīrīt būs daudz vienkāršāk nekā lielo matraci. 

Uzņēmuma OR mēbeles piedāvātie virsmatrači ražoti no videi draudzīgiem, antibakteriāliem un antialerģiskiem materiāliem. Matraču virskārtai izmanto kokvilnas vai vilnas materiālu, katram virsmatracim ir noņemams kokvilnas pārvalks, ko viegli noņemt un izmazgāt. Virsmatrači ir vidēji 3 – 10 cm biezi.

Populārākie virsmatraču pildījumi:

Putu poliuretāns – mūsu uzņēmumā virsmatraču ražošanā izmantojam jaunākās paaudzes putu poliuretānu Silver Tex. Tas ir mīksts materiāls ar blīvu struktūru un augstu izturību pret deformācijām. Virsmatrači ar Silver Tex putu pildījumu ir antibakteriāli, neuzsūc dažādus aromātus, ir elpojošs, ar labu mitruma cirkulāciju. Putu poliuretāns nepieļauj jebkādu parazītu vai kukaiņi ieviešanos matračos.

Kokvilna - virsmatrači var būt darināti no presētas kokvilnas. Šī materiāla priekšrocība ir absolūts ekoloģiskums, kokvilna regulē gaisa un mitruma caurlaidību, neitralizē statisko enerģiju.

Airy Tex šķiedras – inovatīvs sintētisks šķiedru materiāls. No šāda materiāla gatavotie virsmatrači ir gaisa caurlaidīgi, antialerģiski un ekoloģiski. Būtiskākā priekšrocība – ugunsizturība, tāpēc šo materiālu bieži izmanto bērnu gultām paredzētajos matračos.

Kokosa šķiedras – tas ir dabīgs materiāls, kas iegūts no kokosa palmas. Šī materiāla virsmatrači ir ar augstu stingrības pakāpi, tāpēc tie piemēroti ortopēdiskām vajadzībām un zīdaiņu gultiņām. Matrača stingrā virsma ļauj pareizi attīstīties mazuļa skeletam un muskulatūrai.

Memory Foam putas – sintētisks materiāls, ko plaši izmanto mūsdienīgu matraču ražošanā. Materiālam ir blīva struktūra, kas pielāgojas cilvēka ķermeņa formām. Virsmatrači no Memory Foam putām reaģē uz ķermeņa siltumu, precīzi ieņem gulētāja formu, ļaujot atslābināties visām muskuļu grupām. Pēc piecelšanās matracis atkal atgūst savu sākotnējo gludo virsmu. 

Latekss – dabīgs un elastīgs materiāls, ko iegūst no saputotas kaučuka koka sulas. Virsmatrači mūsu uzņēmumā tiek ražoti no perforēta lateksa, kas nodrošina gaisa caurlaidību. Lateksa pildījums ieņem guļošā ķermeņa formu un sniedz komfortablu, vienmērīgu atbalstu visām muskuļu grupām. Latekss ir ilgmūžīgs materiāls un virsmatrači ilgstoši saglabās savas teicamās lietošanas īpašības.

Aitas vilna – īpaši silts un dabīgs materiāls. Virsmatrači no aitas vilnas rada patīkamu siltumu, ko sniedz vilnas sastāvā esošās vielas. Aitas vilnai ir ārstniecisks efekts – tā labvēlīgi ietekmē saspringtus muskuļus un tās sildošais efekts mazina sāpes.

Izvēlieties savu virsmatraci mūsu internetveikalā ormebeles.lv

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377