Sveicam vārda dienā: Vilhelms, Vilis
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

MAIJA ĪPAŠAS ATLAIDES! Latvijā ražoti matrači ar 60% atlaidi
Pasūti SPORTA SERIJAS serijas matraci par 60% izdevīgāk! Piedāvājumu var izmantot interneta veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, Rīgā.

Visiem matračiem virs 100EUR nodrošināsim bezmaksas piegādi visā Latvijā, kā arī izmanto mūsu īpašo piedāvājumu – bezprocentu līzingu līdz 6 mēnešiem!

Akcija ilgs līdz 31.05.23

Sporta sērijas matrači

Skatīt vienlaicīgi:

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Sporta sērijas matrači. Matrači sportistiem.
 
Šīs sērijas matrači ir paredzēti profesionāliem sportistiem un cilvēkiem, kuri aktīvi nodarbojas ar sportu. Cilvēki, kas nodarbojas ar sportu, izjūt lielas slodzes, daudzas stundas trenē savu ķermeni un muskuļus. Laika gaitā sportistiem smagas slodzes dēļ var rasties pārgurums, muskuļu vājums vai pat  problēmas ar mugurkaulu. Muskuļi var ātri atgūties parastās atpūtas laikā, bet problēmas ar mugurkaulu smagas slodzes dēļ gadu gaitā var uzkrāties un pasliktināties. Daudziem profesionāliem sportistiem jau 30 - 40 gadu vecumā ir problēmas ar mugurkaulu un sāpēs mugurā. Sportistiem ir jāatjaunojas, jāatpūšas un jāguļ. Miegs un pareizi aprīkota guļamvieta ļoti ietekmē uz jebkura cilvēka veselību un labsajūtu. 

Sportistiem ir jāpiemeklē pareizo un komfortablu matraci nakts miegam. Lai izvairītos no veselības problēmām, sportistiem ir jāmēģina neitralizēt: nervu sistēmas uzbudinājumu,paaugstinātu muskuļu tonusu, skriemeļu saspiešanu, sliktu asinsriti. Labu pašsajūtu var uzturēt ar sporta sērijas matrača palīdzību. Šo matraču vispārējās īpašības ir laba elastība un lielisks anatomisks efekts. 

Stingrāki un elastīgāki sporta sērijas matrači palīdz izstiept mugurkaulu un novērš skriemeļu saspiešanu. Šādi matrači fiksē mugurkaulu pareizā stāvoklī un vienmērīgi sadala svara radīto slodzi pa visu gulēšanas virsmu. Sporta sērijas matrači uzlabo muskuļu tonusu, labvēlīgi ietekmē uz asinsriti un atbrīvo mugurkaulu no paaugstināta sasprieguma.

Mūsu piedāvāto sporta sērijas matraču sastāvā ir latekss, CHtex putas, Memory putas, tie ir pretalerģiski un lieliski caurlaiž gaisu. Matračus pēc cietības pakāpes var sadalīt mīkstajos (līdz 70 kg), vidēji cietajos (līdz 90 kg) un cietajos (no 90 kg).
Lai pareizi izvēlēties matraci sportistam, vislabāk konsultēties ar mūsu veikala zinošiem speciālistiem.

Sporta matračus par izdevīgam cenām var atrast mūsu interneta veikala katalogā. 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377