Sveicam vārda dienā: Maigurs, Mārica, Māris
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     
SEPTEMBRA ATLAIDES IR KLĀT! POCKET sērijas matračiem atlaides līdz 60%! Pasūti POCKET sērijas matraci veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, Rīga, izmanto kodu OR20 un saņem papildu 20% atlaidi no matrača cenas un bezmaksas piegādi visā Latvijā visiem matračiem virs 100EUR, kā arī izmanto mūsu īpašo piedāvājumu – bezprocentu līzingu līdz 6 mēnešiem! Akcija ilgs līdz 30.09.2023

Pocket spring matrači

Uzrādās 1-12 no 14 precēm
Skatīt vienlaicīgi:

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Vai plānojat nopirkt Pocket Spring matraci? 

Pocket Spring atsperu matracis nodrošinās jums veselīgu un ciešu miegu! Veltiet mazliet laika, lai rūpīgi izpētītu visus Pocket Spring matračus un izvēlētos sev piemērotāko variantu. 

Pocket Spring atsperu matračiem iekšpusē ir neatkarīgu atsperu sistēma, kur katra atspere ir ievietota atsevišķa auduma kabatā. Atsperes matračos ir sašūtas tā, lai spiediens uz atsevišķu atsperi neizsauc pārējo atsperu svārstīšanos. Atsperes darbojas neatkarīgi viena no otras. 
Jo lielāks atsperu skaits uz kvadrātmetru, jo labāks ortopēdiskais efekts ir matracim. Neatkarīgajam atsperu blokam ir vidēji 250 atsperes uz vienu kvadrātmetru guļamvietas. Atsperu ražošanai izmanto paaugstinātas stiprības tēraudu. Tas daudzus gadus saglabā savu funkcionalitāti. Pocket Spring matraču augšējais un apakšējais slānis parasti sastāv no : lateksa, kokosriekstu šķiedras, Memory putām.

Kādas ir Pocket Spring matraču galvenās priekšrocības? 

Atsperu sistēma Pocket ļauj matracim vienmērīgi sadalīt slodzi, līdz ar to matracis nelokās, ļoti precīzi seko ķermeņa kontūrām, atbalsta mugurkaulu un noņem muskuļu sasprindzinājumu. Katra no atsperēm uzņem daļu slodzes, vienmērīgi sadalot to pa visu virsmu. Jebkurā gulēšanas pozā jūsu ķermenim vienmēr tiks nodrošināts optimāls atbalsts. Jūsu ķermenis vairs nesāpēs pat ilgstoša miega laikā. Uz matračiem ar neatkarīgām atsperēm var komfortabli gulēt pāri ar dažādu svaru. Partneris, kuram ir mazāks svars, neslīdēs pie partnera ar lielu svaru. 

Pocket Spring atsperu matrači: 

• nodrošina punktveida atbalstu,
• universālie, 
• izturīgie un ilgmūžīgie,
• nerada troksni. 

Pocket Spring matrača cenu ietekmē tajā esošo atsperu skaits uz 1 kv. m. virsmas un to, kādas papildus pildvielas tajā ir izmantotas. 

Mūsu interneta veikalā Ormēbeles.lv jūs varat nopirkt Pocket Spring matraci atbilstoši savām vēlmēm. Mūsu mēbeļu salona konsultanti palīdzēs jums izvēlēties perfektu atsperu matraci, kas priecēs jūs ilgu laiku, nodrošinot ideālus apstākļus gulēšanai un atpūtai.

 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377