Sveicam vārda dienā: Maigurs, Mārica, Māris
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     
SEPTEMBRA ATLAIDES IR KLĀT! Bērnu un zīdaiņu matračiem atlaides līdz 50%! Pasūti bērnu vai zīdaiņu matraci veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, Rīga, izmanto kodu OR20 un saņem papildu 20% atlaidi no matrača cenas un bezmaksas piegādi visā Latvijā visiem matračiem virs 100EUR, kā arī izmanto mūsu īpašo piedāvājumu – bezprocentu līzingu līdz 6 mēnešiem! Akcija ilgs līdz 30.09.2023

Bērnu matrači

Skatīt vienlaicīgi:

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

7 padomi, kā izvēlēties piemērotāko matraci bērnam.

Kad pircējs izvēlas matraci savam bērnam, viņa izvēle visbiežāk balstās uz šādām domām:
- Šis ir mans bērns, tāpēc viņam vajag vislabāko matraci. Cenai nav nozīmes, galvenais ir tas, lai matracis būtu ortopēdisks un kvalitatīvs.
- Šis ir tikai bērns, kurš var gulēt uz jebkādas virsmas, viņam taču ir niecīgs svars, un veselības rezerves ir neizsmeļamas. Tāpēc es meklēju vienkāršāko matraci.

Protams, ka nepastāv universālas formulas, kā izvēlēties matraci bērnam. Tomēr ir svarīgi radīt mazam cilvēciņam atbilstošu guļamvietu, lai viņa miegs būtu veselīgs un pilnvērtīgs. 

1. Jo jaunāks ir jūsu bērns, jo cietākam jābūt viņa matracim.

2. Bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem labi derēs vidējas cietības, bezatsperu matrači.

3. Bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem arī ir piemēroti vidējas cietības matrači. Ieteicam izvēlēties bezatsperu matraci vai matraci ar Pocket spring atsperēm, kura augšējais un apakšējais slānis parasti sastāv no kokosriekstu šķiedras vai lateksa.

4. Ortopēdiskais matracis ar Pocket spring atsperēm un kokosšķiedras vai lateksa  slāņiem nodrošinās komfortu un optimālu bērna ķermeņa atbalstu.

5. Labākie pildījumi bērnu matracim: kokosšķiedra, Silvertex putas, Memory putas, latekss, jūraszāles (jūraszāles), zirgu astri.

6. Pirms bērnu matrača iegādes ļoti stipri uzspiediet uz tā ar roku. Ja tas neiespiežas līdz galam, matracis būs pietiekami ciets, lai nekaitētu bērna augošajam organismam;

7. Pirms dodaties uz veikalu pēc matrača, noteikti no iekšpuses izmēriet bērna gultiņas garumu un platumu.


Ja esat izlēmis, kurš matrača veids būtu piemērots tieši jūsu bērnam, apmeklējiet ormebeles.lv un veiciet pirkumu! 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377