Sveicam vārda dienā: Maigurs, Mārica, Māris
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

SEPTEMBRA ATLAIDES IR KLĀT! Latvijā ražotiem matračiem atlaides līdz 60%! Pasūti vēlamo matraci, izmanto attiecīgo PROMO KODU un saņem papildu atlaidi. Piedāvājumu var izmantot interneta veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, Rīga. Visiem matračiem virs 100EUR nodrošināsim bezmaksas piegādi visā Latvijā, kā arī izmanto mūsu īpašo piedāvājumu – bezprocentu līzingu līdz 6 mēnešiem! Akcija ilgs līdz 30.09.2023

MATRAČI

! Matraču izgatavošanas laiks var atšķirties atkarībā no akciju piedāvājumiem un situāciju valstī, precīzāku izgatavošanas termiņu iespējams noskaidrot zvanot uz kādu no saloniem !
Viens no svarīgākajiem laba un veselīga miega priekšnoteikumiem ir gultas matracis.
Lai arī tirdzniecībā tiek piedāvāti matrači ļoti plašā klāstā, atrast savējo nav vienkārši. Gulēšanas paradumi katram cilvēkam ir individuāli, turklāt daudzas nianses atkarīgas no vecuma, ķermeņa uzbūves, arī veselības stāvokļa. Gultas matracis ir izstrādājums, kur svarīga individuāla pieeja, tāpēc matracis tiek maksimāli pielāgots katra klienta personīgajām vajadzībām.
Uzņēmums OR mēbeles ir viens no pieredzes bagātākajiem gultas matraču ražotājiem Latvijā. Mēs izgatavojam dažāda veida matračus – mūsu klāstā ir bezatsperu matrači, matrači ar atsperu blokiem, ortopēdiskie matrači, kā arī elastīgie Memory foam matrači un virsmatrači. Izgatavojam arī kombinētus matračus. Papildu piedāvājam arī standarta modeļus, kas ir labs risinājums, ja nepieciešams iepirkt lielāku līdzīgu matraču skaitu, piemēram, viesu mājām, viesnīcām vai kopmītnēm. Ņemot vērā mums pieejamās ražošanas tehnoloģijas un materiālus, piedāvājam izgatavot jebkura izmēra, formas un pildījuma matračus atbilstoši klientu vēlmēm.

Populārākie matraču veidi:
• Bezatsperu matrači – parasti vidējas cietības matrači, kas pildīti ar dabīgiem vai sintētiskiem materiāliem: kokosa šķiedrām, jūraszālēm, zirgu astriem, putu poliuretānu, lateksu, EcoTex putām, SilverTex putām, Memory foam putām,  vai cita veida materiālu. Šie matrači ir elastīgi, pildījuma materiāls ir higiēnisks un antialerģisks.

• Porolona matrači – porolons ir tas pats putupoliuretāns ar porainu struktūru. Porolona matraci izgatavo no mākslīga uzputota materiāla uz sarežģīto poliesteru bāzes. Porolona matrača biezums var svārstīties no 7 cm līdz 20 cm. Porolona matracis ir izturīgs pret izliekumiem, elastīgs, kā arī tam piemīt pietiekams tvirtums un mīkstums. Matrači ar kvalitatīvu un mūsdienīgu porolonu nedeformējas un diezgan ilgi saglabā savu tvirtumu. 

Atsperu matrači – tie ir vairāku slāņu matrači, kur zem augšējās un apakšējās auduma virskārtas atrodas polsterējums un pa vidu atsperu bloks. Atsperes var būt dažāda veida - gan klasiskas jeb brīvi stāvošas, izvietotas pa visu matrača vidusdaļas telpu, gan neatkarīgas, kad katra atspere ievietota auduma kabatiņā un piestiprināta pa vienai. Atsperu matrači sastāv no Pocket Spring vai Bonnel atsperu blokiem. Atsperu matraču virsmas polsterējumam izmanto dabīgus vai sintētiskus materiālus – kokvilnu, vilnu, kokosa šķiedras, sinteponu, porolonu, putu poliuretānu u.c. Iespējams izgatavot arī dubultos atsperu matračus, izmantojot divus atsperu bloku slāņus. 

• Ortopēdiskie matrači – augstas stingrības pakāpes atsperu matrači, kas ar savu struktūru pielāgojas ķermeņa formai, palīdz saglabāt pareizu mugurkaula stāvokli, nodrošina vienmērīgu visu muskuļu grupu balansu un nerada papildu slodzi uz mugurkaula skriemeļiem. Šie matrači paredzēti arī lielai svara slodzei. Tādus cietus matračus var atrast sadaļa ar Strong matračiem. Matraču virsmu veido tādu materiālu kombinācija kā : trīscentimetrīgas Biotex putas, kokosa šķiedras, putās ''EcoTex springs'' , 3cm biezs latekss.

Memory Foam matrači – viens no jaunākās paaudzes bezatsperu matraču veidiem, kas iemantojis lielu popularitāti. Tie ir vidēji cieti matrači, kas pildīti ar īpašajām Memory Foam putām, kas pielāgojas katram ķermeņa izliekumam un sniedz atbalstu jebkurā gulēšanas pozā. Augšpusē matracis sastāv no „atmiņas” putām, bet pamatnē ir biezs putu poliuretāna slānis, kas sniedz stingru ķermeņa atbalstu miega laikā. Pēc piecelšanās putas atgriežas savā sākotnējā stāvoklī un matracis saglabā savu formu arī pēc ilglaicīgas izmantošanas. 

Atsperu veidi:
• Klasiskās atsperes - uzņēmums OR mēbeles izgatavo tradicionāla modeļa matračus ar Bonnell atsperu blokiem, kas ir klasiskā atsperu sistēma – gadu desmitiem pārbaudīta tradicionāla tehnoloģija, droša, ar labu gaisa cirkulāciju un izdevīgu cenu. Atsperes ir savā starpā saistītas, vienmērīgi izkārtotas un elastīgi reaģē uz ķermeņa pozas maiņām. 
• Atsevišķie atsperu bloki – jaunākās paaudzes matrači, ko izgatavo OR mēbeles, veidoti ar Pocket Spring atsevišķajiem jeb neatkarīgajiem atsperu blokiem. Katra atspere ievietota atsevišķā maisiņā jeb kabatiņā un funkcionē neatkarīgi no citām. Tieši šis atsperu veids ļauj vienmērīgi sadalīt slodzi pa visu matrača virsmu, sniedz maksimālu komfortu, viegli pielāgojas ķermeņa formām un atbalsta mugurkaulu dabiskā stāvoklī. Pocket atsperu matracis ir lielisks risinājums muguras problēmu gadījumā.


Papildu OR mēbeles piedāvāto matraču klāstā ir ekoloģiski tīri, antialerģiski, elpojoši bērnu matrači ar ugunsizturīgu pildījumu. Šie matrači ir ortopēdiski, ar izcilām antibakteriālām īpašībām, neaiztur dažādas smaržas un izturīgi pret deformācijām.


Populārākie matraču izmēri ir:
    • Matracis 90x200 cm – vienvietīga izmēra, kas derēs vienam pieaugušajam vai bērnam;
    • Matracis 120x200 cm – vienvietīga izmēra, kas derēs vienam pieaugušajam;
    • Matracis 160x200 cm – būs piemērots pārim;
    • Matracis 180x200 cm – būs piemērots pārim;
      
Tāpat ir pieejami arī 140x200cm un 200x200 cm matrači.


Matraču virskārtas apdarei piedāvājam izvēlēties kokvilnas vai aitas vilnas materiālu. Ja izvēlēsieties matraci, kam katra puse klāta ar vienu vai otru materiālu, jūs vasarā varēsiet izmantot matrača vēsi patīkamo kokvilnas pusi, bet ziemā apgriezt matraci otrādi un baudīt vilnas radīto siltumu. 

Visi mūsu piedāvāti matrači ir ražoti Latvijā, un ikvienu matrača modeli ir iespējams pasūtīt jums nepieciešamajā izmēra. Mēs ražojam nestandarta matračus pēc individuāliem izmēriem un dizaina.
Izvēlieties savu matraci internetveikalā ormebeles.lv! Mūsu plašajā matraču klāstā vienmēr ir daudz matraču ar atlaidēm!

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377