Sveicam vārda dienā: Tālivaldis, Mareks
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

KARSTĀKĀS JŪLIJA ATLAIDES! 50% atlaides Latvijā ražotiem matračiem!
Pasūti bezatsperu matraci ar kodu OR50 mūsu mājas lapā vai veikala klātienē - Brīvības gatve 363 vai Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12 un saņem papildus 50% atlaidi no matrača cenas un piegādi visā Latvijā tikai par 15 EUR! Akcija ilgs no 01.07.22 līdz 10.07.22 ieskaitot.

MATRAČI UZ RĀMJA

Matracis uz rāmja - ērts un praktisks veids kā ekonomēt vietu telpā un veidot gultas dizainu pēc savas gaumes. Matracis uz koka rāmja ir vienpusējs ar rāmi un lamelēm aprīkots izstrādājums.

Uz rāmja konstrukcijas iespējams iestrādāt jebkura izmēra un veida matraci pēc Jūsu izvēles.

Jebkuru no mūsu piedāvātajiem matračiem uz koka rāmja jūs varat nokomplektēt ar galvgali un kājiņām un rezultāta iegūt brīnišķīgu gultu.

Piedāvājam gan metāla, gan koka kājas dažādos garumos, kas ļauj izvēlēties matracim augstumu. Praktisks, izturīgs, gaisa caurlaidīgs matracis uz koka rāmja nodrošinās jums pilnvērtīgu un mierpilnu atpūtu.

Mūsu meistari izgatavo matračus, izmantojot tikai kvalitatīvus, videi draudzīgus un sertificētus materiālus.

Ja jūs vēlaties iegādāties kvalitatīvu uz koka pamatnes izgatavotu matraci vai saņemt konsultāciju, tad lūdzam sazināties ar mums.

 

Matracis uz rāmja ir arī ļoti veiksmīgs risinājums kempingiem, viesnīcām, hosteļiem un moteļiem, kā arī brīvdienu mājiņām vai vasarnīcām.

 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377

"OR mēbeles" Outlet - Brivibas
gatve 363, Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 27 274 755

Internetveikala tālrunis:

(+371) 27 274 754