Sveicam vārda dienā: Antis, Antons
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
Latvijā ražotas mēbeles
Latvijā ražotas mēbeles
     

JAUNGADA 22% ATLAIDES Latvijā ražotiem matračiem un virsmatračiem!
Pasūti matraci vai virsmatraci ar kodu OR22 mūsu mājas lapā vai veikala klātienē - Brīvības gatve 363 vai Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12 un saņem papildus 22% atlaidi no matrača cenas un BEZMAKSAS piegādi visā Latvijā! Akcija ilgs no 10.01.22 līdz 20.01.22 ieskaitot.

MATRAČI UZ RĀMJA

Matracis uz rāmja - ērts un praktisks veids kā ekonomēt vietu telpā un veidot gultas dizainu pēc savas gaumes. Matracis uz koka rāmja ir vienpusējs ar rāmi un lamelēm aprīkots izstrādājums.

Uz rāmja konstrukcijas iespējams iestrādāt jebkura izmēra un veida matraci pēc Jūsu izvēles.

Jebkuru no mūsu piedāvātajiem matračiem uz koka rāmja jūs varat nokomplektēt ar galvgali un kājiņām un rezultāta iegūt brīnišķīgu gultu.

Piedāvājam gan metāla, gan koka kājas dažādos garumos, kas ļauj izvēlēties matracim augstumu. Praktisks, izturīgs, gaisa caurlaidīgs matracis uz koka rāmja nodrošinās jums pilnvērtīgu un mierpilnu atpūtu.

Mūsu meistari izgatavo matračus, izmantojot tikai kvalitatīvus, videi draudzīgus un sertificētus materiālus.

Ja jūs vēlaties iegādāties kvalitatīvu uz koka pamatnes izgatavotu matraci vai saņemt konsultāciju, tad lūdzam sazināties ar mums.

 

Matracis uz rāmja ir arī ļoti veiksmīgs risinājums kempingiem, viesnīcām, hosteļiem un moteļiem, kā arī brīvdienu mājiņām vai vasarnīcām.

 

Drošības kods