Sveicam vārda dienā: Vilhelms, Vilis
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

Garantija un atgriešana

Mēbeļu ražotāja garantija 2 gadi

Preču garantija ir spēkā tikai tādā gadījumā, ja ir bojājumi, furnitūras trūkumi, pie kuru rašanās vainojams ražotājs. Garantija nav spēkā, ja mēbeles bojājumi radušies pēc nekvalitatīvas montāžas, izmantošanas, uzglabāšanas vai transportēšanas. Preci atpakaļ pieņem tikai ar redzamu ražotāja defektu, pilnā komplektācijā un oriģinālā iepakojumā. Ja precei tiek konstatēts ražotāja defekts, tad Pircējs ir tiesīgs pieprasīt preces remontu, ja remonts nav iespējams vai lietderīgs, tad prece tiek apmainīta pret tādu pašu vai līdzvērtīgu.

Pircējs ir tiesīgs pieprasīt naudas atgriešanu tikai tādā gadijumā, ja preces remontu vai aizstāšanu nevar veikt 15 darba dienu laikā.

Garantijas vai pretenzijas pieteikšanas kārtība :

Ražotāja noteiktais garantijas termiņš dažādām precēm var būt atšķirīgs, informāciju par ražotāja garantijas termiņu izvēlētajai precei meklē preces aprakstā vai jautā veikala konsultantam

Ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja Tu vari uzrādīt: pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai garantijas sertifikāts);

Lai pieteiktu garantijas gadījumu, lūdzu rakstīt pieteikumu uz info@ormebeles.lv, norādot preces iegādes datumu, preces defektu (vēlama fotogrāfija), kā arī pievienojot čeka, preču pavadzīmes vai garantijas sertifikāta kopiju.

Matraču ražotāja garantija no 2 līdz 15 gadiem

Garantijas termiņš ir laika posms, kurā ražotājs uzņemas atbildību, lai labotu trūkumus un defektus matracim bez maksas ekspluatācijās laikā. Garantijas termiņš sākas no dienas, kura norādīta matrača garantijas sertifikātā . Katra matrača garantijas laiks norādīts mūsu mājas lapā www.ormebeles.lv . Gadījumā, ja garantijas laika periodā atklājas būtiski trūkumi, kas radušies ražotāja vainas dēļ, pircējam ir tiesības vērsties veikalā, kur iegādāts matracis, un pieprasīt, lai matrača defekts tiktu izlabots. Klientam ir jānogādā matracis uz veikalu ar savu transportu vai ar mūsu transportu par papildus samaksu. Ja defekts radies ražotāja vainas dēļ, tad tas tiek izlabots piecu darbu dienu laikā un matracis tiek piegādāts klientam bez maksas. Garantijā ietilpst matrača remonts vai bojāto sastāvdaļu maiņa, ja tiek konstatēts defekts. Garantijas laiks matracim tiek pagarināts par uzturēšanās laiku remontā pie ražotāja. Lielākie Latvijas un ārzemju matraču ražotāji izmanto īpašo matraču līmi, kuras sastāvā ir šķīdinātāji. Līmi izmanto, lai savienotu dažādus slāņus. Uzreiz pēc izgatavošanas matracis tiek iepakots gaisa necaurlaidīgā plastikāta plēvē. Sakarā ar to, pēc iepakojuma atvēršanas Jūs sajutīsiet izteiktu šķidinātāja smaržu. Acetons un citi šķīdinātāji, kurus izmanto matraču ražošanas procesā, ir ātri gaistošas vielas, kas pilnībā izgaro no matrača 1 līdz 3 dienu laikā. Lielākā daļa šķīdinātāja izgaro 6 līdz 8 stundu laikā. Šajā sakarā mēs iesakām noņemt plēvi un atstāt matraci vēdinātā telpā uz vienu dienu. Matrača apmaiņa smaržas dēļ ir iespējama, ja izteikta smarža paliek vairāk nekā 5 dienas pēc atvēršanas. Lūdzam ņemt vērā arī to, ka dabiskajiem materiāliem, kurus izmantojam matraču ražošanā (latekss, kokosšķiedru plāksnes, jūraszāles, zirgu astri, kamieļu un aitas vilna), var būt specifiska smarža.

Garantijas remonts neattiecas uz šādiem gadījumiem:

  1. Ja matracis tiek lietots neatbilstoši tā funkcijām, ja virsmai ir atšķirīgi konstrukciju bojājumi un deformācijas.
  2. Bojājumiem, kas parādījušies pircēja pašdarbības dēļ: matraču pārvalka vai detaļu labošanas bez ražotāja atļaujas.
  3. Matrača pārvalka bojājumiem, traipiem (eļļas ,krāsas , tauki , asinis , kafija u.c.) , caurumiem vai iegriezumiem pārvalkā.
  4. Bojājumiem un deformācijām, kas parādījušās neatbilstošas matrača transportēšanas dēļ.
  5. Matrača augstums var mainīties līdz 3 cm ekspluatācijas laikā un tas nav uzskatāms par defektu.

OR MĒBELES matračos tiek izmantotas augstas kvalitātes sertificētas izejvielas. Matraču standarta garantija ir 24 mēneši, bet vairākiem modeļiem garantija tiek piedāvāta no 24 mēnešiem līdz 15 gadiem.

Preces atpakaļ atdošanas tiesības

 LR MK Noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu nosaka", ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāra dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Uzsākot iegādātā pirkuma lietošanu, Pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai precei un vairs nav nododama atpakaļ (Veselības un higiēnas apsvērumi - atvērts tādas preces iepakojums, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ MK 255 22.punkts). Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai (ja tā izmantota vairāk nekā vajadzīgs, preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai).

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta (gultas, nestandarta izmēra matrači).

Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. 

Attiecībā uz šādām mēbelēm, kas ir piegādātas izjauktā veidā un tiek saliktas (vai ir mēģināts tās salikt), nav izmantojamas atteikuma tiesības, jo pēc mēbeļu salikšanas mēbeles pilnvērtīgi ir izmantojamas to iegādes mērķim, taču to atkārtota izjaukšana un/vai salikšana būtiski samazina mēbeļu kvalitāti, līdz ar to patērētājam atteikuma tiesību realizēšanas termiņā saliekot un/vai izjaucot šīs mēbeles nav iespējams nodrošināt Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestajā daļā noteikto preces kvalitāti. Būtiska kvalitātes zuduma dēļ šādas mēbeles ir uzskatāmas par preci, kuras pēc sava rakstura nav iespējams atdot atpakaļ un līdz ar to, uz šādām mēbelēm attiecas 2002.gada 28.maija MK noteikumu NR.207 15.3.apakšpunktā noteiktais izņēmums, kas nosaka, ka ja puses nav vienojušās citādi, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības. Tiesības 14 dienu laikā no mēbeļu piegādes dienas atteikties no mēbelēm (izmantot atteikuma tiesības), kas ir piegādātas izjauktā veidā ir izmantojamas tikai tad, ja mēbeles nav mēģināts salikt. Tas nozīmē, ka mēbeles sastāvā esošos komponentus nav mēģināts saskrūvēt, saskavot.

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377