Sveicam vārda dienā: Judīte, Guna
0.00 EUR
Facebook Draugiem.lv YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Latvijā ražotas mēbeles
Latvijā ražotas mēbeles

Finanšu pakalpojumi

Preces uz nomaksu

Iegādāties preces līzingā tagad ir vieglāk kā jebkad. Aizpildiet līzinga pieteikumu Interneta veikalā www.ormebeles.lv, un par pārējo parūpēsies mūsu Interneta veikala klientu serviss. Lai noformētu preces uz nomaksu Jums jābūt 18 gadu vecumu sasniegušai personai ar derīgu Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi un pastāvīgu darba vietu. Mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu, kādi dokumenti Jums būs jāsagatavo, saņemot preci. Pirmo iemaksu varat veikt ar pārskaitījumu vai arī skaidrā naudā saņemot preci, ja noformēta piegāde ar kurjeru.

Līzingā noformēta pasūtījuma saņemšanas kārtība

  • Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt OR MĒBELES noliktavā, veikalā vai ar kurjeru.
  • Pasūtījumu varēs saņemt tā persona, uz kuras vārda ir veikts pasūtījums. Preces saņemšanas brīdī klientam ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kā arī jāsagatavo šī dokumenta kopija, ja pasūtījums tiek piegādāts ar kurjeru. Piegādes gadījumā kurjers atdos un ļaus parakstīt dokumentus tikai tai personai, uz kuras vārda ir noformēts līzings.

SIA „BEST LĪZINGS” savus pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvā jau 11 gadus. Šo gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā. SIA „BEST LĪZINGS” sniedz iespēju ērti, vienkārši un izdevīgi iegādāties preci, par to norēķinoties ar pēcapmaksu ar Jums individuāli sastādītu maksājumu grafiku, kas ļauj izvēlēties atbilstošu atmaksas periodu un maksājumu apmēru. Katram klientam ir iespēja iegādāties gan atsevišķu preci, gan preču kopumu un noformēt to kredītā. Izvēlēto preci varēsi saņemt uzreiz, bet maksājumus veikt ik mēnesi vadoties pēc sastādītā maksājuma grafika. SIA „BEST LĪZINGS” piedāvā aizdevumu no 50 EUR līdz 3000 EUR ar tā atmaksu līdz pat 36 mēnešiem. Kredīta pirmā iemaksa sākot no 0%. Ja pirkuma summa būs virs 1400 EUR pirmā iemaksa būs 10 % no preces cenas. SIA „BEST LĪZINGS” pakalpojumus var saņemt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Klientam ir jābūt regulāriem, pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvai kredīta vēsturei. Kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai ID karte. Noformējot kredīta līgumu, klientam ir iespēja izvēlēties izdevīgāko atmaksas datumu (15 dienu robežās), kā arī nepieciešamības gadījumā atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto kredīta termiņu.

Drošības kods