Sveicam vārda dienā: Maigurs, Mārica, Māris
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

Finanšu pakalpojumi

Preces uz nomaksu

 "OR Mēbeles" visas savas preces piedāvā iegādāties arī klientiem ērtajā līzingā, sadarbojoties ar kompāniju „Holm Bank Latvia”.  Lai noformētu preces uz nomaksu Jums jābūt 18 gadu vecumu sasniegušai personai ar derīgu Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi un pastāvīgu darba vietu.

Līzingā noformēta pasūtījuma saņemšanas kārtība

  • Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt OR MĒBELES noliktavā, veikalā vai ar kurjeru.
  • Pasūtījumu varēs saņemt tā persona, uz kuras vārda ir veikts pasūtījums. Preces saņemšanas brīdī klientam ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

SIA „Holm Bank Latvia” savus pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvā jau 11 gadus. Šo gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā. SIA „Holm Bank Latvia” sniedz iespēju ērti, vienkārši un izdevīgi iegādāties preci, par to norēķinoties ar pēcapmaksu ar Jums individuāli sastādītu maksājumu grafiku, kas ļauj izvēlēties atbilstošu atmaksas periodu un maksājumu apmēru. Katram klientam ir iespēja iegādāties gan atsevišķu preci, gan preču kopumu un noformēt to kredītā. Izvēlēto preci varēsi saņemt uzreiz, bet maksājumus veikt ik mēnesi vadoties pēc sastādītā maksājuma grafika. SIA „Holm Bank Latvia” piedāvā aizdevumu no 50 EUR līdz 3000 EUR ar tā atmaksu līdz pat 36 mēnešiem. Kredīta pirmā iemaksa sākot no 0%. Ja pirkuma summa būs virs 1400 EUR pirmā iemaksa būs 10 % no preces cenas. SIA„Holm Bank Latvia” pakalpojumus var saņemt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Klientam ir jābūt regulāriem, pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvai kredīta vēsturei. Kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai ID karte. Noformējot kredīta līgumu, klientam ir iespēja izvēlēties izdevīgāko atmaksas datumu (15 dienu robežās), kā arī nepieciešamības gadījumā atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto kredīta termiņu.

 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377