Sveicam vārda dienā: Romāns, Romualds, Romualda
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
Latvijā ražotas mēbeles
Latvijā ražotas mēbeles
     

Uzrādās 1-12 no 19 precēm
Skatīt vienlaicīgi:
Gulta ST
340.00 EUR
Gulta JAST
400.00 EUR
Gulta Mona
465.00 EUR
Gulta ST-R
475.00 EUR
Gulta Santa
500.00 EUR
Gulta LĪGA
615.00 EUR
Gulta JAST PLUSS
615.00 EUR
Gulta Luīza
635.00 EUR
Gulta SĀRA
639.00 EUR
Gulta NIKO
720.00 EUR
Gulta RIKO
780.00 EUR
Gulta NIKO 2
885.00 EUR

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu
 Ozolkoka gultas
 
Iegādājoties jaunu gultu, pievērsiet uzmanību gultām, kas izgatavotas no dabīgiem un videi draudzīgiem materiāliem. Dabīgā koka gulta ir ne tikai droša veselībai, bet arī skaisti un izsmalcināti izskatās un rada patīkamu koka smaržu. Ozolkoka gulta uzskatāma par izturīgu un uzticamu, var teikt, ka tā ir gulta uz mūžīgiem laikiem!
Šāda gulta laika gaitā nenoveco, neplaisā un nedeformējas. Ozolkoka gulta ir daudz izturīgāka nekā gulta, kas izgatavota no MDF un skaidu plātnes. Dabīgā koka gultu ir viegli salikt un izjaukt. Daudzi uzskata ozolu par koku ar pozitīvu enerģiju un spēku, tāpēc no šī materiāla izgatavotā gulta pozitīvi ietekmēs tā īpašnieka miegu un veselību. Divguļamā gulta, kas izgatavota no ozola masīva, ir piemērota laulātajiem pāriem, kuri dod priekšroku videi draudzīgiem precēm. 
Ozolkoka gulta krāšņi izskatīsies klasiskā guļamistabas interjerā. 
 
Ja jūs nolemjat iegādāties gultu no ozolkoka, jūs varat iepazīties ar mūsu veikala sortimentu mūsu mājaslapā. Jautājumos par kvalitatīvu mēbeļu iegādi un guļamistabas interjera noformēšanu lūdzam sazināties ar mūsu konsultantiem! Mēs pārdodam preces par pieņemamu cenu, kā arī sniedzam individuālas atlaides! 
Drošības kods