Sveicam vārda dienā: Vilhelms, Vilis
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

Skatīt vienlaicīgi:
Divstāvu gulta Katrīna
305.00 EUR
Divstāvu Katrīna B
355.00 EUR
Gulta 1.5 ST (N)
330.00 EUR
Divstāvu gulta ST-2
545.00 EUR
Gulta 1.5 ST (SM)
535.00 EUR
Divstāvu gulta Lika
550.00 EUR
Divstāvu gulta ST-3
595.00 EUR
Divstāvu gulta 2 ST-M
680.00 EUR
Divstāvu gulta RŪTA
725.00 EUR
Trīsstāvu gulta ST-3
690.00 EUR
Bērnu istabas komplekts 1.5 ST
1205.00 EUR

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Divstāvu gultas ir labs risinājums nelielās telpās, tās piemērotas bērnu istabai, kur kopā jāsadzīvo vismaz divām ģimenes atvasēm, tās ir laba izvēle bērnudārziem, kopmītnēm, hosteļiem vai viesu namiem. Izvēloties divstāvu gultas, jūs iegūsiet būtisku telpas platības ekonomiju, kas īpaši bērnistabā ir ļoti būtiski. 

Vienkāršoti raksturojot, divstāvu gultas ir divas viena virs otras sastiprinātas gultas konstrukcijas ar gultai pievienotām kāpnēm. Drošība šajā gadījumā ir vissvarīgākais nosacījums. Divstāvu gultas ir pakļautas Eiropas Savienības (ES) Vispārējā produktu drošuma direktīvai (2001/95/EK), kas nosaka, ka visām Eiropas tirgū esošajām nepārtikas precēm jābūt drošām. Tas nozīmē, ka arī ikvienai divstāvu gultas detaļai un savienojumiem jābūt iepriekš testētiem un pārbaudītiem, izmantotajiem konstrukcijas un apdares materiāliem nekaitīgiem apkārtējai videi un veselībai.

Mūsu uzņēmuma OR mēbeles piedāvātās divstāvu bērnu gultas ir izgatavotas no augstvērtīgiem, dabīgiem kokmateriāliem – priedes vai bērza masīvkoka. Priede izceļas ar daudzveidīgu toņu gammu no gaiši līdz tumši dzeltenam tonim, kas parasti labi iederas ikvienā interjerā. Priedes koksne labi padodas dažāda veida apstrādei. Bērzam ir cieta, blīva koksne ar labu nodilumizturību. No priedes vai bērza masīvkoka gatavotas divstāvu gultas ir ilgmūžīgas, stabilas un izturīgas. 
 
Svarīga divstāvu gultas konstrukcijas daļa ir kāpnes. Atkarībā no gultas modeļa kāpnes var būt slīpas vai taisnas. Pa slīpām kāpnēm uz otro gultas stāvu uzkāpt ir salīdzinoši vieglāk un drošāk, taču kāpnes aizņem nelielu telpas platību. Šajā ziņā divstāvu gultas, kas aprīkotas ar taisnajām kāpnēm, ir izdevīgākas. Pēc vajadzības kāpnes var novietot sev vēlamajā gultas pusē. 

Vēl viens būtisks konstrukcijas nosacījums – drošības maliņas. Augšējai guļvietai obligāti jābūt aprīkotai ar drošības malām, neraugoties, vai gultā guļ bērns vai pieaugušais. Divstāvu gultas ir vilinošs spēļu laukums, bērniem patīk rāpšanās process uz otro stāvu un spēlēšanās augšā, tāpēc jāraugās, lai drošības maliņas būtu pietiekami augstas un stingri nostiprinātas. Visai divstāvu gultas konstrukcijai jābūt stabilai, tā nedrīkst ļodzīties vai kā citādi būt nestabila. 

Veidojot divstāvu bērnu gultu piedāvājumu, esam izvēlējušies uzticamākos, augstas kvalitātes mēbeļu ražotājus un piegādātājus, kuru produkcija ir sertificēta un atbilst visām spēkā esošajām likumdošanas normām. Mūsu piedāvājuma klāstā atradīsiet dažādu modeļu divstāvu gultas jebkurai vajadzībai. Standarta risinājuma divstāvu gultas, kas nav atsevišķi transformējamas, tādus modeļus, kur divstāvu gultas ir pārveidojamas par divām atsevišķām gultām, modeļus ar apakšā izvietotu divvietīgo gultu un augšā novietotu vienvietīgu guļvietu. Piedāvājam arī pusotrstāva gultas, kur zem guļvietas var iekārtot spēļu laukumu vai skolnieka darbavietu. 

Visas masīvkoka divstāvu gultas ir viegli kopjamas, tās ilgstoši saglabā savas teicamās ekspluatācijas īpašības (pie nosacījuma, ja netiek veikti tīši bojājumi). Tās ir ekoloģiskas un drošas veselībai. Gultas iespējams ietonēt plašā krāsu gammā, lai jaunā mēbele lieliski iederētos kopējā istabas interjerā. 

Izvēlieties savai vajadzībai piemērotākās divstāvu gultas internetveikalā ormebeles.lv

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377