Sveicam vārda dienā: Vilhelms, Vilis
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

MAIJA ĪPAŠAS ATLAIDES. Auduma gultas ar 50% atlaidi.

Pasūti auduma gultu ar pievilcīgu atlaidi mūsu interneta veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, kā arī izmanto mūsu īpašo piedāvājumu – bezprocentu līzingu līdz 6 mēnešiem!

Pērkot gultu Klasika, Polo, Grand*, saņemsi 400€ dāvanu sertifikātu matrača iegādei.

Pērkot gultu Sofija vai Boston*, saņemsi 300€ dāvanu sertifikātu matrača iegādei.

*160 x 200 izmēriem

Akcija ilgs līdz 31.05.23 *Atlaides neattiecas uz piegādēm, aksesuāriem un papildopcijām.

GULTAS

Zinātnieki aplēsuši, ka apmēram trešo daļu sava mūža cilvēks pavada miegā. Vidēji pieaugušam cilvēkam diennaktī nepieciešamas 7 – 9 stundas miega, bet, piemēram, zīdaiņi miegā pavada līdz pat 17 stundām. Protams, vislabāk izgulēties ērtā gultā un, iespējams, tieši gulta ir svarīgākā mēbele cilvēka dzīvē. Ne velti, domājot par iekārtošanos jaunā mājoklī, pirmais jautājums ir – kur stāvēs gulta? Guļamistabas mēbeļu izvēle nav vienkāršs pasākums – tas ir jautājums ne tikai par fizisko labsajūtu un komfortu, bet arī par kopējo telpas interjeru. Tirgotāji piedāvā visdažādāko modeļu un materiālu gultas, arī cenu diapazons ir ļoti plašs.

OR mēbeles ir viens no vadošajiem mēbeļu tirdzniecības uzņēmumiem, kas specializējies guļamistabas mēbeļu sortimentā. Piedāvājam dažāda veida kvalitatīvas gultas, to piederumus un aksesuārus, kā arī cita veida guļamās mēbeles – dīvānus, kušetes, tahtas un izvelkamos krēslus. Tāpat piedāvājumā ir gultas matrači, spilveni un segas.

Ilgus gadus strādājot mēbeļu tirdzniecībā un analizējot pircēju vēlmes un paradumus, esam secinājuši, ka pircēji dod priekšroku Latvijā ražotām dabīgā koka gultām. Arī savu sortimentu galvenokārt veidojam, piedāvājot Latvijā ražotas gultas no masīvkoka. Dabīgais koks ir gadiem pārbaudīta vērtība, un no masīvkoka ražotas gultas ir stabilas, izturīgas, ilgmūžīgas un videi draudzīgas. Koka gultas konstrukcijas ir izturīgas pret spiedi un lieci, tās neplaisā, nebojājas un nedeformējas. Mūsu piedāvājumā atradīsiet priedes, bērza, melnalkšņa un ozolkoka gultas. Visas mūsu piedāvātās koka gultas ir ražotas Latvijā, un ikviens koka gultas modelis ir pasūtāms jums nepieciešamajos izmēros un vēlamajā krāsas tonī. Cenšamies piedāvāt pircējiem mūsdienīgas, moderna dizaina gultas.

Neraugoties uz modeļu daudzveidību, gultas pamatkonstrukcija visos gadījumos ir līdzīga. To veido gultas rāmis un pamatnes rāmis ar lamelēm jeb matrača atbalsta līstēm. Pamatnes rāmis var būt ar taisnu vai ieliektu latojumu. Ieliektais latojums piemērots gultām ar atsperu matračiem, katra lata ir mazliet ieliekta un piestiprināta pie rāmja malas ar elastīgu plastmasas stiprinājumu. Tādējādi rāmja pamatne iegūst lielāku elastību un uzlabo atsperu matrača komfortu. Pārējās gultām nepieciešamās detaļas atkarīgas no konkrētā gultas modeļa dizaina – tie ir dažāda veida galvgaļi, papildu atbalsta kājas, pacelšanas mehānismi, ·  veļas kastēs, plaukti, papildu izvelkamas sekcijas u.c.

Mēs piedāvājam klientiem dažādu izmēru (  90x200, 140x200 160x200, 180x200, 200x200) divguļamās un vienguļamās gultas. Pēc pieprasījuma varam piedāvāt arī nestandarta izmēra gultas.

Mūsu piedāvājumā ir arī koka divstāvu gultas, kas īpaši pieprasītas ģimenēs ar bērniem, jo ļauj būtiski ietaupīt telpas platību. Atsevišķi piedāvājam tā dēvētās auduma gultas, kuru karkass veidots no kokskaidu plātnēm un finiera un apdarināts ar elastīgu putu poliuretānu, kas pārvilkts ar audumu.

Piedāvājumā esam iekļāvuši atsevišķi iegādājamas gultas matrača pamatnes, kas izmantojamas, ja, piemēram, gultas rāmis tiek gatavots paša rokām. Cilvēkiem ar muguras problēmām būs piemērots metāla gultas rāmis ar ortopēdiskām līstēm. Tāpat cilvēkiem, kas dažādu veselības traucējumu dēļ lielāko laika daļu spiesti pavadīt guļus stāvoklī, noderēs gultas aprīkošana ar speciālu pacelšanas mehānismu. Tas uzlabos guļošā slimnieka komfortu, kā arī atvieglos aprūpēšanu.

Sekojiet līdzi gultu piedāvājumam mūsu mājas lapā un izmantojiet iespējas akciju laikā iegādāties sen noskatītās guļamistabas mēbeles par īpašu cenu! Piedāvājam mūsu klientiem iegādāties guļamistabas mēbeles bezprocentu līzingā.
Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377