Sveicam vārda dienā: Vilhelms, Vilis
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     
MAIJA ĪPAŠAS ATLAIDES. Skandināvu dīvāni ar atlaidi līdz 50%!
Pasūti dīvānu ar pievilcīgu atlaidi mūsu interneta veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, kā arī izmanto mūsu īpašo piedāvājumu – bezprocentu līzingu līdz 6 mēnešiem! Akcija ilgs līdz 31.05.23 *Atlaides neattiecas uz piegādēm, aksesuāriem un papildopcijām.

Stūra dīvāni

Skatīt vienlaicīgi:

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Ja jūs nolemjat nopirkt stūra dīvānu, tad droši vien jau zināt par tā galvenajām priekšrocībām:

  • racionāla telpas izmantošana,

  • telpas zonējums,

  • ietilpība,

  • ērti transformēšanas mehānismi,

  • estētisks un pievilcīgs izskats.

 

Stūra dīvānu priekšrocības. 

Mūsdienās stūra dīvāni ir ļoti pieprasīti pircēju vidū. Šie dīvāni palīdz ietaupīt daudz vietas dzīvoklī, ka arī nodrošina papildu gultas vietu vai vietu atpūtai. 

Stūra dīvāns viesistabā rada īpašu mājīguma un komforta atmosfēru. Šo dīvānu galvena priekšrocība ir iespēja optimāli izmantot telpas stūrus. Stūra dīvāns var sastāvēt no vairākām daļām ar plašām iekšējām atvilktnēm veļas vai spilvenu un segu uzglabāšanai. Izmantojot stūra dīvānu, jūs varat sadalīt plašu istabu atsevišķās funkcionālās zonās pēc savas gaumes. Stūra dīvāns ir ietilpīgas mēbeles, tā īpašā forma ļaus ērti uzņemt viesus vai sēdēt uz tā, skatoties filmas, kopā ar visu ģimeni. Un, ja stūra dīvāns ir izgatavots no Smart auduma, tad tas “nebaidīsies” no izlijušiem dzērieniem, mērcēm un citiem produktiem.

Izvelkamais stūra dīvāns nodrošinās jums papildu gultas vietu. Ir svarīgi, lai izvelkamais dīvāns būtu aprīkots ar ērtu transformēšanas mehānismu, ar kura palīdzību to varētu ātri, viegli un graciozi izvilkt vai salikt ierastajā "režīmā". Izvelkamais stūra dīvāns, kas aprīkots ar veļas kasti ļaus Jums ērti uzglabāt visas nepieciešamas lietas.

Pēc pircēja pieprasījuma stūra dīvāna maināmo stūri, var uzstādīt gan labajā, gan kreisajā pusē.

Pērkot dīvānu, mēs pievēršam uzmanību dīvāna apdarei, krāsai, formai un citām tā ārējām priekšrocībām. Tomēr nebūs lieki jautāt pārdevējam, no kā iekšpusē sastāv dīvāns. Mēs gan iesakām netaupīt uz kvalitātes rēķina un iegādāties stūra dīvānu ar saplākšņa rāmi vai metāla rāmi. Atsperu bloks vai modernas, nodilumizturīgas poliuretāna putas labi kalpos kā dīvāna pildviela. 

Ormēbeles piedāvā klasiskus un skandināvu stūra dīvānus. Mūsu ražotie stūra dīvāni ir pieejami dažādās apdarēs: eko āda, floks un velūrs.
Interneta veikalā ormebeles.lv jūs varat nopirkt stūra dīvānu par pievilcīgu cenu, mūsu katalogā var atrast lielu dīvānu izvēli.

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377