Sveicam vārda dienā: Tīna, Valentīna, Pārsla
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     
JANVĀRA ĶĒRIENS! Atlaides līdz 50% Skandināvu dīvāniem!
Pasūti dīvānu ar pievilcīgu atlaidi mūsu interneta veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12. kā arī izmanto mūsu īpašo līzinga piedāvājumu – Pērc tagad, bet sāc maksāt pavasarī. Akcija ilgs līdz 31.01.23. *Atlaides neattiecas uz piegādēm, aksesuāriem un papildopcijām.

Modulāri dīvāni

Skatīt vienlaicīgi:

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Modulārie dīvāni, iespējams, ir visērtākās un modernākās mīkstās mēbeles, kas sastāv no vairākām daļām. Modulāro dīvānu galvenā priekšrocība ir iespēja mainīt to konfigurāciju un pārveidot tās atkarībā no situācijas. Moduļu dīvānu pēc vēlēšanās var padarīt lielāku vai mazāku, tādējādi regulējot tā ietilpību.

Moduļu dīvāna atsevišķas daļas ir viegli pārvietojamas mājas robežās. Izmantojot atsevišķus dīvānu moduļus, jūs varat norobežot telpas platību. Moduļu dīvānus var kombinēt no noteiktiem moduļiem, ņemot vērā jūsu istabas lielumu un personīgo izvēli.

Moduļu dīvāns galvenokārt ir funkcionālās mēbeles.


Uzņēmums Or mēbeles piedāvā kvalitatīvus moduļu dīvānus, kas izgatavoti no videi draudzīgiem materiāliem. Pie mums jūs varat izvēlēties dīvānam jebkuru apdares materiālu no audumu kataloga. Lielāko daļu dīvānu modeļu papildus aprīko ar guļamvietu, veļas kastēm un daudzām citām opcijām. Or mēbeles mājas lapā var atrast dažādus moduļu dīvānu modeļus. Jūs varat iegādāties modulāru dīvānu ar piegādi Rīgā un citās Latvijas pilsētās.


Mūsu piedāvātie modulārie dīvāni izskatās nevainojami un pievilcīgi un atšķiras ar augstu kvalitāti.

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377