Sveicam vārda dienā: Vilhelms, Vilis
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

MAIJA ĪPAŠAS ATLAIDES. Skandināvu dīvāni ar atlaidi līdz 50%!
Pasūti dīvānu ar pievilcīgu atlaidi mūsu interneta veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, kā arī izmanto mūsu īpašo piedāvājumu – bezprocentu līzingu līdz 6 mēnešiem! Akcija ilgs līdz 31.05.23 *Atlaides neattiecas uz piegādēm, aksesuāriem un papildopcijām.

Neizvelkami dīvāni

Vai jūs jau sen sapņojat nopirkt skandināvu stila dīvānu? 

Pat tie cilvēki, kurus ne pārāk interesē interjera stili, lieliski zina, kas ir skandināvu stils. Skandināvu stila galvenā iezīme ir praktiskums, funkcionalitāte, uzsvērta elegance, kā arī tieksme pēc gaismas un siltuma.
Skandināvu interjers apvieno sevī vienkāršību un komfortu. Šajos interjeros nav tiekšanās pēc greznības un pārmērībām. Skandināvu stila interjera galvenā atšķirība ir viegluma un racionalitātes izjūta. Ērti skandināvu stila krēsli un dīvāni atšķiras ar neuzkrītošu un lakonisku dizainu. Tie ir aprīkoti ar augstām kājiņām, ērtiem spilveniem un koka detaļām. 


Kas ir skandināvu stila dīvāns? 

Skandināvu dīvāns apvieno sevī funkcionalitāti, praktiskumu un estētiku. Skandināvu stila dīvāns galvenokārt ir modernas mīkstās mēbeles, kas aprīkotas ar jaunākajiem transformēšanas mehānismiem. Šādu dīvānu apdarei tiek izmantotas gaišas krāsas un kvalitatīvi, izturīgi un nodilumizturīgi materiāli.
Skandināvu dīvāns izceļas ar vienkāršību, ērtu ekspluatāciju, ietilpību un funkcionalitāti. Lakoniskums, ģeometriski pareizas līnijas, zemas un smalkas krēslu kājiņas - tās ir atšķirīgas iezīmes, kas raksturīgas skandināvu stilam. Skandināvu stila dīvānu krāsu palete ir : pasteļtoņi, pelēks, bēšs, zils, smilšu grafīts. 


Nopirkt skandināvu stila dīvānu – nav problēma, apskatiet mūsu interneta katalogu ar plašu skandināvu mēbeļu izvēli. Mēs regulāri piedāvājam dažādas akcijas un atlaides dīvāniem. 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377