Sveicam vārda dienā: Maigurs, Mārica, Māris
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

Uzrādās 1-12 no 16 precēm
Skatīt vienlaicīgi:
Dīvāns "SORO"
999.00 EUR
Dīvāns "KVADRO"
690.00 EUR
Dīvāns "STILS"
690.00 EUR
Dīvāns "PRĀGA"
629.00 EUR
Dīvāns ''ELEGANT''
690.00 EUR
Dīvāns Kvadro - 2
759.00 EUR
Dīvāns Stils - 2
759.00 EUR
Stūra dīvāns "KVADRO"
890.00 EUR
Stūra dīvāns "STILS"
890.00 EUR
Stūra dīvāns "ELEGANT"
890.00 EUR
Stūra dīvāns KVADRO S
999.00 EUR

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Bez šaubām, dīvāns ir mūsu iecienītākās un neaizstājamākās mēbeles mājā. Jūs varat ērti sēdēt uz dīvāna un skatīties savu iecienīto filmu, lasīt, dzert tasi tējas. Dīvāns ir mājas mājīguma, relaksācijas un komforta simbols. Bet ja dīvāns ir aprīkots ar saliekamo mehānismu, tad, ja nepieciešams, tas pārvēršas par papildu guļvietu. 

Vai jūs plānojat nopirkt izvelkamo dīvānu?

Izvelkamie dīvāni vai dīvāngultas bieži tiek pirktas priekš maziem, pilsētas dzīvokļiem, kur tās tiek izmantotas atpūtai, gultas vietā un kā mantu glabāšanas kaste. Izvelkamos dīvānus bieži iegādājas arī kā rezerves gultu – radu vai ciemiņu izguldināšanai. Izvelkamie dīvāni ir pieejami kā vienvietīgi, tā arī divvietīgi.

Pirms dīvāngultas iegādes ir svarīgi pievērst uzmanību tās transformācijas mehānismam. Dīvānu izvilkšanas varianti mēdz būt dažādi: ar saliekamo mehānismu - “gramata”, ar izbīdāmo mehānismu, ar “Eirosofas” mehānismu, ar “franču” atlocīšanas mehānismu.  

Apskatīsim populārākos no tiem:

1. variants: grāmata

Šis ir uzticams un laika gaitā pārbaudīts izvelkamā dīvāna modelis ar vienkāršu pārveidošanas mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai, ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Gan salocītā, gan atlocītā stāvoklī šis modelis neaizņem daudz vietas, tāpēc ir ideāli piemērots nelielām telpām. Priekšrocības: lēts, ar ērtu transformācijas mehānismu, ar ietilpīgu veļas kasti, neaizņem daudz vietas, ilgmūžīgs. “Grāmatu” nevar cieši novietot pret sienu, jo atlocīšanas mehānismam ir nepieciešama brīva vieta starp sienu un aizmuguri. 

2. variants: franču atvāžamais

Šis ir kompakts un universāls dīvāna modelis. Lai to pārveidotu, jums jānoņem visi spilveni un sēdeklis. Tad jums ir jāizvelk trīs reizes salocītu matraci, kas ir paslēpts slepenā nišā un piestiprināts pie rāmja, un jāuzliek to uz kājām. Izjauktā stāvoklī dīvāns pārvēršas par diezgan plašu guļvietu. 
Priekšrocības: kompakts, dīvāna aizmuguri var piespiest tuvu sienai, ar vienotu virsmu gulēšanai.
Piemērots viesu izmitināšanai. 

3. variants: eirogrāmata (Eurosofa)

Šis ir moderns un funkcionāls dīvāna modelis. Izvelkot dīvānu, nepieciešams pabīdīt sēdekli uz priekšu un atzveltni nolaist brīvajā vietā.
Priekšrocības: vienkāršs un uzticams pārveidošanas mehānisms, pieņemama cena, ir aprīkots ar kasti veļas uzglabāšanai, dīvāns var stāvēt tuvu sienai, konstrukcija ir aprīkota ar riteņiem.

4. variants: izvelkamais dīvāns

Šis ir moderns un praktisks dīvāna modelis. Lai izvelkamo dīvānu pārveidotu par gultu, ir tikai jāpavelk uz sevi tā apakšējā balsta daļa un jāizvelk dubulti salocīto sēdekli. Šajā gadījumā dīvāna guļamas daļas izvelkas viena pēc otras. Tas nostiprinās uz balstiem.
Priekšrocības: tam ir vienkāršs dizains, salocītā veidā tas neaizņem daudz vietas, dīvāns var stāvēt tuvu sienai, ir aprīkots ar kasti veļas uzglabāšanai. 

Padomi, pērkot jauno izvelkamo dīvānu

    1. Pirms nopirkt izvelkamo dīvānu, noteikti izmēriet, cik daudz vietas Jums ir pieejams laukumā, kurā esat plānojis novietot dīvānu. 
    2. Ja plānojat izmantot izvelkamo dīvānu gultas vietā, tad izvēlieties modeļus ar izturīgu mehānismu.
    3. Nelielai telpai ir piemēroti grāmatas vai eiro-grāmatas dīvānu modeļi.
    4. Ja jūs pastāvīgi izmantojat izvelkamo dīvānu gultas vietā, tad vēlams, lai tajā būtu ortopēdiska pamatne vai labs matracis un veļas uzglabāšanas kaste.

Vai ir vērts pirkt izvelkamo dīvānu? Tas ir atkarīgs no jums! Mūsdienu izvelkamajiem dīvāniem ir daudz priekšrocību, tie ir aprīkoti ar jaunākajiem un uzticamajiem transformācijas mehānismiem. Šobrīd izvelkamie dīvāni ir ļoti pieprasīti mūsu klientu vidū. 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377