Sveicam vārda dienā: Maigurs, Mārica, Māris
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

SEPTEMBRA ATLAIDES IR KLĀT! Skandināvu dīvāniem atlaides līdz 50%! Pasūti dīvānu ar pievilcīgu atlaidi mūsu interneta veikalā vai salonā klātienē - Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12, Rīga, kā arī izmanto mūsu īpašo piedāvājumu – bezprocentu līzingu līdz 6 mēnešiem! Akcija ilgs līdz 30.09.2023 *Atlaides neattiecas uz piegādēm, aksesuāriem un papildopcijām.

DĪVĀNI

Nav iespējams iedomāties nevienu māju vai dzīvokli bez dīvāna, jo tas ir galvenais ērtības un komforta simbols. 


Dīvāns mājoklim piešķir omulību. Atnākt no darba, saritināties siltā pledā uz dīvāna ar silta dzēriena krūzi rokās un TV pulti blakus. Bieži dīvāni tiek izvēlēti gultas vietā, īpaši, ja dzīvojat nelielas platības mājvietā. Dīvāni ir iecienīta mīkstā mēbele jauniešu vidū, jo tas esot ērti un stilīgi. Dīvāni tiek piedāvāti daudz un dažādi, tāpēc izvēlēties piemērotāko nav vienkārši. Ja jūs plānojat nopirkt dīvānu, tad vispirms izlemiet, kāds dīvāns jums ir nepieciešams – divvietīgs, trīsvietīgs vai stūra dīvāns. 

Uzņēmums OR mēbeles nodarbojas ar visa veida dīvānu ražošanu un tirdzniecību. OR mēbeles piedāvā plašu dažāda veida dīvānu (izvelkamie dīvāni, dizaina dīvāni, nelieli dīvāni, lieli dīvāni, ādas dīvāni), un stūra dīvānu klāstu, kas lielākoties ražoti Latvijā. Mūsu sortimentā ir jau pārbaudītas, klasiskas vērtības – par divguļamo gultu pārveidojamie dīvāni, gan dažādi moduļu tipa dīvāni, kas transformējami ar dažādu mehānismu palīdzību. Liela daļa mūsu piedāvājumā esošo dīvānu modeļu papildu aprīkoti ar veļas kasti un dīvāna spilveniem.
 
Plašā izvēlē pieejami izvelkamie dīvāni ar guļamvietu. Vispopulārākie ir tā sauktie „grāmatas” tipa dīvāni – paceļot uz augšu dīvāna sēdekli, atzveltne novietojas horizontāli, un tiek iegūta divguļama gulta. Atsevišķiem modeļiem šis risinājums ir mazliet pilnveidots – sēdekļa daļa nav jāceļ, bet jāizbīda uz priekšu un atzveltne ieņem horizontālu pozīciju. Dīvāni var būt ar izvelkamu mehānismu, kad dīvāna formu maina, sēžamo daļu velkot uz priekšu.
 
Ņemot vērā, ka dīvāni ir viena no biežāk lietotajām mēbelēm mājās un pakļauti intensīvai noslodzei, to konstrukcijai jābūt izturīgai. Dīvānus izgatavo gan no plātņu materiāliem, gan dabīgā koka vai arī šo abu materiālu kombinācijas. Dīvāni tiek pildīti ar porolonu, sinteponu vai putu poliuretānu. Lai dīvāns ilgāk saglabātu savu formu, tā pamatnē ievieto atsperu blokus. Papildu tam atsperu bloki nodrošina guļvietas ortopēdiskās īpašības, būtiski uzlabojot gulēšanas komfortu. Pēc vēlēšanās papildu stingrībai un dīvāna izturībai, pildījumu iespējams papildināt ar kokosa šķiedras virskārtu.
 
Dīvānu virsmas apdarei izmanto tekstilu un te paveras plašas iespējas, jo mēbelēm paredzēto tekstilmateriālu klāsts ir ļoti daudzveidīgs. Mēbeļu audumi ir īpaši paredzēti mīksto mēbeļu pārvilkšanai. Šos audumus raksturo augsta nodilumizturība, tie ir ilgmūžīgi, lielākoties viegli kopjami. Audumiem ir atšķirīga faktūra, plūksnojums, tiem ir plaša krāsu gammas un rakstu daudzveidība. Dīvāni tiek pārvilkti ar tādiem mēbeļu audumiem kā floks, šenils, žakards, gobelēns, mēbeļu samts un Smart audumiem. 
 
Plašā klāstā piedāvājam stūra dīvānus. Tās ir ērti transformējamas mēbeles, kas ļauj iegūt plašu papildu guļvietu un sniedz iespēju pilnībā izbaudīt šādas mīkstās mēbeles priekšrocības. Visi stūra dīvāni aprīkoti ar ietilpīgu veļas kasti (atsevišķiem modeļiem pat divām), kas nozīmē arī papildu iespēju mantu glabāšanai. Stūra dīvāns radīs komfortablu
 atpūtas zonu, izcels interjera īpatnības un nodrošinās tā īpašniekam plašu vietu miegam. 
 
Uzņēmums OR mēbeles arī piedāvā dīvānu ražošanu pēc individuāla pasūtījuma. 

Dīvāni no OR mēbeles būs lieliska izvēle jūsu mājoklim. Ja jūs nolemjat nopirkt dīvānu, tad mūsu katalogā jūs noteikti atradīsiet savai gaumei piemērotu modeli. 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377