Sveicam vārda dienā: Kaiva, Amanda, Amanta
0.00 EUR
Facebook Draugiem.lv YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Latvijā ražotas mēbeles
Latvijā ražotas mēbeles
     

DĪVĀNI

Dīvāns mājoklim piešķir omulību. Atnākt no darba, saritināties siltā pledā uz dīvāna ar silta dzēriena krūzi rokās un TV pulti blakus. Bieži dīvāni tiek izvēlēti gultas vietā, īpaši, ja dzīvojat nelielas platības mājvietā. Dīvāni ir iecienīta mīkstā mēbele jauniešu vidū, jo tas esot ērti un stilīgi. Dīvāni tiek piedāvāti daudz un dažādi, tāpēc izvēlēties piemērotāko nav vienkārši.
 
Uzņēmums OR mēbeles piedāvā plašu dažāda veida dīvānu (izvelkamie dīvāni, dizaina dīvāni, nelieli dīvāni, lieli dīvāni, ādas dīvāni), un stūra dīvānu klāstu, kas lielākoties ražoti Latvijā. Mūsu sortimentā ir jau pārbaudītas, klasiskas vērtības – par divguļamo gultu pārveidojamie dīvāni, gan dažādi moduļu tipa dīvāni, kas transformējami ar dažādu mehānismu palīdzību. Liela daļa mūsu piedāvājumā esošo dīvānu modeļu papildu aprīkoti ar veļas kasti un dīvāna spilveniem.
 
Tradicionāli dīvāni ir izvelkami, kas nozīmē, ka iespējams mainīt to konfigurāciju. Tieši tālab izvilkšanas mehānisms ir ļoti būtiska dīvāna sastāvdaļa. Vispopulārākie ir tā sauktie „grāmatas” tipa dīvāni – paceļot uz augšu dīvāna sēdekli, atzveltne novietojas horizontāli, un tiek iegūta divguļama gulta. Atsevišķiem modeļiem šis risinājums ir mazliet pilnveidots – sēdekļa daļa nav jāceļ, bet jāizbīda uz priekšu un atzveltne ieņem horizontālu pozīciju. Dīvāni var būt ar izvelkamu mehānismu, kad dīvāna formu maina, sēžamo daļu velkot uz priekšu.
 
Ņemot vērā, ka dīvāni ir viena no biežāk lietotajām mēbelēm mājās un pakļauti intensīvai noslodzei, to konstrukcijai jābūt izturīgai. Dīvānus izgatavo gan no plātņu materiāliem, gan dabīgā koka vai arī šo abu materiālu kombinācijas. Dīvāni tiek pildīti ar porolonu, sinteponu vai putu poliuretānu. Lai dīvāns ilgāk saglabātu savu formu, tā pamatnē ievieto atsperu blokus. Papildu tam atsperu bloki nodrošina guļvietas ortopēdiskās īpašības, būtiski uzlabojot gulēšanas komfortu. Pēc vēlēšanās papildu stingrībai un dīvāna izturībai, pildījumu iespējams papildināt ar kokosa šķiedras virskārtu.
 
Dīvānu virsmas apdarei izmanto tekstilu un te paveras plašas iespējas, jo mēbelēm paredzēto tekstilmateriālu klāsts ir ļoti daudzveidīgs. Mēbeļu audumi ir īpaši paredzēti mīksto mēbeļu pārvilkšanai. Šos audumus raksturo augsta nodilumizturība, tie ir ilgmūžīgi, lielākoties viegli kopjami. Audumiem ir atšķirīga faktūra, plūksnojums, tiem ir plaša krāsu gammas un rakstu daudzveidība. Dīvāni tiek pārvilkti ar tādiem mēbeļu audumiem kā floks, šenils, žakards, gobelēns, mēbeļu samts un Smart audumiem.
 
Plašā klāstā piedāvājam stūra dīvānus. Tās ir ērti transformējamas mēbeles, kas ļauj iegūt plašu papildu guļvietu un sniedz iespēju pilnībā izbaudīt šādas mīkstās mēbeles priekšrocības. Visi stūra dīvāni aprīkoti ar ietilpīgu veļas kasti (atsevišķiem modeļiem pat divām), kas nozīmē arī papildu iespēju mantu glabāšanai.
 
Dīvāni no OR mēbeles būs lieliska izvēle jūsu mājoklim. Ienāciet mūsu internetveikalā ormebeles.lv!
Drošības kods