Sveicam vārda dienā: Maigurs, Mārica, Māris
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

CONTINENTAL GULTAS

Gultas Continental ir piemērotas cilvēkiem, kuriem patīk komforts un ērtības. Gultas ir izpildītas skandināvu stilā. Atpūsties gultā Continental ir kā peldēt mākoņos, jo īpaši izstrādāts karkass kombinācijā ar atsperu matraci rada bezsvara un viegluma sajūtu. 
Gultu var nokomplektēt ar diviem dažādas cietības matračiem un tādējādi sadalīt tas virsmu tā lai laulātais pāris varētu izbaudīt atpūtu, viens otram netraucējot. Gultu var nokomplektēt arī ar vienu kopīgu matraci. Pārdomāts dizains, ērts matracis un mīkstais gultas galvgalis veicina atpūtu un veselīgu miegu. Gultas virsma ir apšūta ar hipoalerģisku, nodilumizturīgu audumu. Mūsu sortimentā
jūs varat atrast dažādus Continental gultu komplektu variantus: Verona, Romeo, Nord, Kvadro, Boss.
Komplekti, kuros ietilpst gulta ar matraci ir ļoti ērts variants. Katra komplekta cenā iekļauti: gultas galvgalis, 2 kušetes ar cietu pamatni, metāla kājiņās un jūsu izvēlētais matracis Argent vai Silver Lux.
Silver Lux ir vidēji ciets matracis. Matrača pamatā ir anatomiskais atsperu bloks “Pocket Springs” (250 atsperes / m2). Matracis pielāgojas ķermeņa formai un sniedz vienmērīgu atbalstu visām ķermeņa daļām. Slodze tiek vienmērīgi sadalīta pa visu matrača virsmu. Matrača augšējais un apakšējais slānis ir izgatavots no inovatīvām poliuretāna putām SilverTex - ar antibakteriālām īpašībām. 
Argent ir vidēji ciets matracis. Šo matraci var uzskatīt par ortopēdisku. Matrača pamats ir veidots no inovatīva un blīva putu poliuretāna SilverTex. Matracim piemīt antibakteriālas īpašības, tas  neuzsūc smakas, nedeformējas.
Visas gultas Continental tiek ražotas Latvijā, vietējā darbnīcā. Gultas Continental ir izstrādātas ar kaisli pret miegu un kaisli pret dzīvi.

 

 

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377