Sveicam vārda dienā: Vilhelms, Vilis
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

Skatīt vienlaicīgi:
Gulta ORT
125.00 EUR
Gulta ST
185.00 EUR
Gulta BST
259.00 EUR
Gulta JAST
220.00 EUR
Gulta ANNA
179.00 EUR
Gulta - transformers Lana
206.00 EUR
Gulta KRISTA
385.00 EUR
Gulta NIKO
405.00 EUR
Gulta ROYAL
249.00 EUR

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Pirmā gultiņa mazulim, protams, ir tradicionālā redeļu gulta vai šūpulītis. Bērnam augot, līdzi „jāaug” arī gultai. Daudzi vecāki, domājot par bērnu gultas izvēli, kad mazulis paaudzies, zīdaiņa gultiņu ērtības labad mēdz uzreiz nomainīt pret pieaugušā cilvēka vienguļamo gultu. Protams, tas ir risinājums, taču ražotāji piedāvā dažādas bērnu gultas, kas jūsu atvasei derēs krietni ilgu laiku. Lai arī bērni aug ātri, ražotāji parūpējušies, lai bērnu gultas spētu „augt” tiem līdzi, piedāvājot vienas modeļa gultas dažādas transformācijas iespējas.

Bērnu gultas ir īpašs mēbeļu veids, kur izejmateriālu, ražošanas tehnoloģiju un izgatavošanas procesa noteikumi ir ļoti stingri. Bērnu gultas pakļautas Eiropas Savienības likumdošanā noteiktajiem standartiem, piemēram, uz zīdaiņu gultiņām attiecināms drošības standarts EN 716-1&2:2008 un gultiņām jābūt atbilstoši sertificētām. Jebkurā gadījumā bērnu gultas ir tas mēbeļu veids, kam jābūt drošam lietošanā, stabilam, gatavotam no dabīgiem, nekaitīgiem materiāliem.

Drošība ir pirmajā vietā – to uzsveram arī mēs, uzņēmumā OR mēbeles. Tāpēc, veidojot zīdaiņu un bērnu gultu piedāvājumu, veicam īpaši rūpīgu ražotāju un piegādātāju atlasi. Mūsu sortimentā iekļautās bērnu gultas ir ar visaugstāko kvalitāti un atbilst visiem izvirzītajiem nosacījumiem, ko paredz likumdošana. Visi piedāvātie modeļi ir izgatavoti no dabīgā koka – priedes vai bērza masīvkoka, apdarei izmantoti videi un veselībai nekaitīgi materiāli.

Mūsu vismazākajiem klientiem paredzēti šūpulīši. Tie paredzēti zīdaiņiem vecumā no dzimšanas aptuveni līdz pusgadam. Kad mazulis jau sāk aktīvi velties un sēdēt, šūpulītis tam kļūst par mazu un jāizvēlas redeļu gultiņa. Mūsu piedāvājumā ir vairāki redeļu gultiņu veidi ar maināmu koka pamatnes augstumu un nolaižamu sānu redeli. Šāda modeļa bērnu gultas var aprīkot arī ar papildu atvilktnēm vai ritenīšiem gultiņas vieglākai pārvietošanai. Atsevišķi modeļi piemēroti, kad mazulis būs paaudzies. Redeles var noņemt un aizstāt ar zemākām, kas ļaus bērnam pašam iekāpt gultā, taču redeles pasargās no izkrišanas. Visi zīdaiņu gultiņu modeļi ir ar noapaļotiem stūriem, bez asām malām un izvirzījumiem, attālums starp redelītēm nodrošina, ka starp tām nevar iesprūst ķermeņa daļas.

Mūsu piedāvājumā arī atradīsiet bērnu gultas, kas ir transformējamas no zīdaiņa gultiņas līdz pat pusaudža gultai garumā līdz 160 cm. Tāpat piedāvājam jau gatavus bērnistabas komplektus, kur ietilpst zīdaiņu gultiņa, kumode un skapis.

Plašā klāstā piedāvājam bērnu gultas, kas paredzētas pusaudžu vecumam. Sortimentā ir gan vietējo, gan Eiropas vadošo mēbeļu ražotāju izstrādātie modeļi. Klasiskā variantā tās ir vienkāršas standarta modeļa bērnu gultas garumā līdz 200 cm. Lielākoties gan vecāki kopā ar bērniem izvēlas interesantāka dizaina guļvietu, ko iespējams kombinēt ar dažādiem papildu piederumiem – galvgaļa atzveltni, veļas kasti, mantu atvilktnēm zem gultas. Bērniem augumā līdz 140 cm piedāvājam bērnu gultas ar papildu drošības malām. Tiek piedāvāti transformējami pusaudžu gultu modeļi, kas garumā izbīdāmi no 100 līdz 200 cm. Atkarībā no bērnu gultas modeļa pagarināšanai nepieciešamās detaļas tiek iekļautas komplektā (papildu atbalsta kājas, matrača līstes, drošības malas).

Aicinām izvēlēties bērnu gultas un citus bērnistabas interjera priekšmetus mūsu internetveikalā!

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377