Sveicam vārda dienā: Maigurs, Mārica, Māris
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

Skatīt vienlaicīgi:
Gultiņa BASIC LUX HM
275.00 EUR
Gultiņa NINA LUX ar atvilktni
320.00 EUR
Gultiņa ROMANTICA
395.00 EUR
Gultiņa ''TORSTEN''
389.00 EUR
Gultiņa SUN
349.00 EUR
Gultiņa SCANDY
359.00 EUR
Gultiņa ROYAL
315.00 EUR
Gultiņa NICOLE
295.00 EUR

Individuāla pasūtījuma forma

Aizvērt formu

Kad ģimenē piedzimst mazulis, viens no svarīgākajiem pirkumiem ir zīdaiņa gultiņa. Protams, bērnu gultiņas mēdz arī pārmantot no vecākajiem bērniem vai iegādāties lietotas, tomēr jauna gultiņa ir daudz īpašāka. Turklāt jaunas bērnu gultiņas, kas tiek piedāvātas tirdzniecībā, pilnībā atbilst visiem obligātajiem nosacījumiem un standartiem, ko regulē nacionālā un starptautiskā likumdošana. Eiropas Savienībā (ES) pastāv vienots standarts EN 716-1:2008 + A1:2013, kas attiecas uz visiem bērnu gultiņu ražotājiem.

Uzņēmums OR mēbeles piedāvā standartiem atbilstošas un sertificētas Latvijā ražotas zīdaiņu gultiņas. Visi piedāvātie gultiņu modeļi gatavoti no priedes vai bērza masīvkoka, gultiņas ir stabilas, drošas un izturīgas. Apdarei izmantotas videi draudzīgas ūdens bāzes krāsas vai lakas, kas nav alerģiskas un neizdala kaitīgas vielas. Visiem modeļiem ir maināms pamatnes grīdiņas augstums 3 līmeņos un nolaižama sānu mala, kas atvieglo mazuļa aprūpēšanu. Atkarībā no modeļa bērnu gultiņas var tikt aprīkotas ar fiksējošiem ritenīšiem ar bremzēm, atvilktnēm vai veļas kastēm.

Vairums zīdaiņu gultiņas ir ar izņemamām sānu redelēm, kas būs aktuāli tad, kad mazulis jau staigās un pats varēs iekāpt un izkāpt no gultas. Tāpat zīdaiņu gultiņas tiek komplektētas ar plastmasas uzlikām – tie ir plastikāta uzliktņi, ko uzliek uz gultiņas sānu malām. Tie pasargās virsmu no skrāpējumiem un noberzumiem tad, kad bērnam nāks zobi un viņš vēlēsies iebāzt mutē visu, kas pagadās. Ikviens no jums vismaz reizi dzīvē būs redzējis mazuli, kas „iekodies” redeļu gultiņas malā. Plastmasas uzlika būs patīkamāka gan jaunajiem zobiņiem, netraumēs mazuli un aizsargās koka virsmu.

Zīdaiņa gultiņas svarīgākie izvēles parametri:

• Regulējams pamatnes augstums – atrodoties augstākajā līmenī, attālums no sānu malas virsmas līdz pamatnei nedrīkst būt mazāks par 30cm. Atrodoties zemākajā līmenī, šis augstums nedrīkst būt zemāks par 60cm, rēķinoties, ka aptuveni gadu veca bērna augums ir ap 80 – 90cm.

• Attālums starp redelītēm – bērnu gultiņas redelītēm jābūt 45 – 60mm atstatus vienai no otras, ne vairāk, lai neradītu risku ķermeņa daļu iesprūšanai.

• Attālums starp pamatnes matrača līstēm – šis attālums nedrīkst pārsniegt 60mm.

• Noapaļoti stūri un malas – gan bērnu gultiņas, gan jebkuras citas mazuļiem domātās mēbeles jāizgatavo ar noapaļotiem stūriem un malām traumu riska samazināšanai.

Tradicionāli bērnu gultiņas tiek piedāvātas garumā 120cm, taču mūsu uzņēmums piedāvā arī transformējamas bērnu gultiņas garumā 140cm vai 160cm. Tas nozīmē, ka gulta bērnam derēs ilgāku laiku, vismaz vairākus gadus. Kad mazulis izaudzis no zīdaiņu vecuma, noņem redeļu sānus un iegūst klasisku gultu, ko var papildināt ar zem gultas pastumjamu veļas kasti.

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377