Sveicam vārda dienā: Ineta, Inta, Intra
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
     

AUDUMI


 

Pie mums var iegādāties visu veidu audumus mīksto mēbeļu apdarei vai pārvilkšanai! Piedāvājam plašu kvalitatīvu audumu klāstu. Gultu un dīvānu apdarei izmantojām tādus materiālus ka : velvets, velūrs, žakards, mikrofibra, floks, bizītes, eko āda, trikotāža, šenils. Izmantojām dažādu krāsu un faktūru audumus. Piedāvājam inovatīvus audumus ar nanodaļiņu pārklājumu. Nanodaliņas ļauj efektīvi bloķēt piesārņojuma rāšanos. Audumus ar Easy Clean* tehnoloģiju ir viegli kopt. Tāpat mūsu sortimenta ir ūdens atgrūdošie audumi Water repellent* ar hidrofobu pārklājumu. Visi mūsu piedāvātie audumi ir izturīgi un tāpēc laika gaitā lieliski saglabā savas īpašības.
Visiem audumiem ir atšķirīgas cenas, tāpēc jūs varat izvēlēties gan budžeta, gan dārgu apdares variantu. Jūs varat izvēlēties savu auduma krāsu, faktūru un rakstu!

Gudrie audumi ir mūsu laika vismodernākie tekstilizstrādājumi. Attīstoties tehnoloģijai, gudrie audumi kļūst arvien pieejamāki potenciālajiem pircējiem. Nepatīkamas smakas, netīrumi, mājdzīvnieku spalvas -  ir daudz nepatikšanu, ar kurām Smart-audumi var tikt galā. Ko “prot” mūsdienu tekstils? Mīksto mēbeļu apdarei mēs varam piedāvāt mūsu klientiem trīs variantus no Smart audumiem:  


- EASY CLEAN audumu kolekcija ir izstrādāta ar tehnoloģiju, kas atvieglo traipu tīrīšanu.

 

- WATER REPELLENT audumu kolekcija ir izstrādāta ar tehnoloģiju, kas novērš izšļakstīto šķidrumu absorbciju.

 

- PET FRIENDLY audumu kolekcija ir izstrādāta ar tehnoloģiju, kas atvieglo spalvas un  netīrumu noņemšanu no apdares.

Drošības kods

"OR mēbeles" Salons -
Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12,
Rīga

Veikala tālrunis:

(+371) 23 669 377