Sveicam vārda dienā: Antis, Antons
0.00 EUR
Facebook Pinterest YouTube Instagram.com
Reģistrēties
Speciālie piedāvājumi
Latvijā ražotas mēbeles
Latvijā ražotas mēbeles
     

JAUNGADA 22% ATLAIDES Latvijā ražotiem matračiem un virsmatračiem!
Pasūti matraci vai virsmatraci ar kodu OR22 mūsu mājas lapā vai veikala klātienē - Brīvības gatve 363 vai Čiekurkalna 8.šķērslīnija 12 un saņem papildus 22% atlaidi no matrača cenas un BEZMAKSAS piegādi visā Latvijā! Akcija ilgs no 10.01.22 līdz 20.01.22 ieskaitot.

APAĻIE MATRAČI

Apaļie matrači

Mūsu guļamistaba ir tā vieta, kur pavadām lielāko daļu laika: sākam jaunu dienu, atpūšamies, atslābināmies, guļam. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai guļamistaba un guļamistabas mēbeles būtu mājīgas un komfortablas.
Ja jūs nolemjat izrādīt oriģinalitāti guļamistabas iekārtošanā un guļamistabas izmēri to atļauj, tad interjeram varat pievienot neparastu, apaļu gultu. Apaļā gulta guļamistabā izskatīsies mūsdienīgi  un radīs īpašu noskaņojumu. Apaļai gultai, protams, ir nepieciešams apaļš atsperu, bezatsperu vai  ortopēdiskais matracis.

Apaļo matraču veidi
Uzņēmumam "Or mēbeles" ir sava apaļo matraču ražošana Rīgā. Apaļie matrači pēc sava pildījuma neatšķiras no parastajiem taisnstūrveida modeļiem. Mēs izgatavojam dažādus matračus – mūsu sortimentā ir matrači bez atsperēm, matrači ar atsperu blokiem, ortopēdiskie matrači, kā arī elastīgie matrači. Mēs ražojam matračus ar dažādu stingrības un elastības pakāpi. Matraču iekšpusē atrodas anatomiskais atsperes bloks Pocket Springs un matraču pildviela parasti sastāv no kombinētajiem materiāliem: putu poliuretāna SilverTex; antialergiska, ekoloģiska, gaiscaurlaidīga un ugunsizturīga AiryTex materiāla; kokosšķiedras, inovatīva putu poliuretāna HR, putam “Ecotex”, lateksa. 

Apaļo matraču izmēri
Neliela izmēra matrači ar diametru 200 cm un 210 cm; vidēji matrači 220 cm un 230 cm un lielie matrači – 240 cm.

Apaļo gultu un matraču priekšrocības
    • Piemērots ne tikai tiem cilvēkiem, kam patīk ekskluzivitāte, bet arī tiem, kuri rūpējas par savu veselību.
    • Šādi matrači ir drosmīgs risinājums dizainā!
    • Uz gultas var iekārtoties jebkurā pozīcija.
    • Šāda gulta guļamistabā izskatīsies iespaidīgi un stilīgi.
    • Šāda gulta ir droša, jo tai nav asu stūru, pret ko bērni spēlējoties varētu sasisties 

Iegādājoties matraci, naudu nedrīkst taupīt, jo ir runa par jūsu veselību. Matracim jābūt kvalitatīvam un pareizi piemeklētām. 
Drošības kods